vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Wywiady z dr. Echenbergiem

wstęp forum Główne Wywiady z dr. Echenbergiem

Przeglądasz 5 wpisów - 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #861
    A.M.
    Participant

    Zapraszamy do lektury.

    #1485
    Zrozpaczona
    Participant

    W wywiadzie jest napisane o tym, że jedną z przyczyn bólu może być neuralgia nerwu sromowego, u mnie tak jest, jak juz kiedys dawno tu pisalam, nerw który ma swój początek pod kością ogonową, czasem pulsuje z bólu, wiem już wtedy, że następny dzień będzie ciężki, środki przeciwbólowe nie pomogą, bo po prostu nerw jest tak głęboko umiejscowiony, że tam lek nie dotrze. można tak jak jak mówi dr w wywiadzie blokować nerw, o tym też już kiedyś pisałam, za pomocą blokad, gdy zwykłe blokady nie pomagają stosuje się neurolizę nerwu sromowego, a jak to nie pomoże wtedy mają jeszcze inne metody, niestety bolesne i nieprzyjemne, radzę poszukać poradni przeciwbólowej w większym mieście, ja w takiej miałam kilka takich zabiegów, ale z innych przyczyn zdrowotnych musiałam je narazie odlozyc,

    #1486
    mokka 122
    Participant

    Dr Echenberg mówi w wywiadzie, że musi w swojej prak­tyce leczyć wszyst­kie dolegliwości pacjentek, które mogą być też związane m.in. z śródmiąższowym zapaleniem pęcherza lub zespołem jelita drażliwego.

    Najgorsze jest to, że u nas nie ma własnie takich specjalistów którzy całościowo potrafiliby ogarnąć ten problem, tylko każdy leczy „swoją działkę”, wiem to po sobie bo od 10 lat odbijam się od specjalisty do specjalisy, robię pełno badań i ciągle nic…

    #1487
    A.M.
    Participant

    Opublikowaliśmy część drugą.

    #1488
    natka
    Participant

    Jaka szkoda, że u nas nie ma nawet jednego specjalisty który posiadałby chociażby połowę wiedzy, którą posiada ten doktor :( gdyby tylko możliwości finansowe na to pozwalały pojechałabym do Stanów i miałabym naprawdę szansę na normalne życie…

Przeglądasz 5 wpisów - 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2009