vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Projekt ulotki informacyjnej o vulvodynii

wstęp forum Główne Projekt ulotki informacyjnej o vulvodynii

Otagowane: ,

Przeglądasz 7 wpisów - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #910
    A.M.
    Participant

    Trzy szybkie pytania:

    Czy sądzicie, że zrobienie ulotki to dobry pomysł? Czy ktoś będzie chciał je zostawiać przy okazji wizyty u ginekologa, w aptece…?

    Wstępnie myślałem o formacie A4 jednostronnie, bo najłatwiej jest drukować i nie trzeba ciąć. Każda zainteresowana osoba mogłaby sobie wydrukować na drukarce. Z drugiej strony mniejszy format byłby bardziej poręczny, np. dwustronny wielkości A5 (czyli pół „normalnej kartki”), choć trudniejszy do drukowania (dwustronnie) i do cięcia. Czy może być A4, czyli ten większy?

    Treść mogłaby zawierać podstawowe informacje o vulvodynii (np. przeredagowany tekst ze strony) + ilustrację.

    Wstępnie projekt wygląda tak: już jest gotowy nowszy, poniżej

    #1873
    iza
    Participant

    Pomysł ulotki jest świetny. Format ulotki A4 jest za duży. Bardzo często bywam w aptekach, pamiętam stoliczki w poczekalniach u ginekologów, to się tam nie zmieści zakładając, że ulotka będzie leżeć, a nie wisieć na ścianie :)

    Połowa A4 byłaby OK. Wydrukowałam sobie to przed chwilą jednostronnie w A5 i nie jest tragicznie. Chociaż gdyby obrazek (nie koniecznie dokładnie ten) zajmował tylko 1/3 kartki i gdyby powiększyć czcionkę o 2 „oczka” to byłoby chyba idealnie. W obecnej postaci tekst jest nadal czytelny (pomijając oczywiście obecną rozdzielczość obrazka).

    #1874
    Marita
    Participant

    Popieram również, ale czy nie można by na połowie A4 zamieścić tylko najważniejszych informacji z podaniem oczywiście również strony internetowej. Wiem, że dla niektórych może być problemem drukowanie A5 dwustronnie, a chodzi o to żeby jak najwięcej osób się do tego włączyło. Ja idę za tydzień po leki do ginekologa notabene do tej samej przychodni gdzie pracuje pani dr mojej córki która uważa, ze tam nie ma co boleć, chętnie to zostawię (mamy tak kącik na ulotki, oczywiście nie tylko tam :), przyślijcie mi na emaila jak będziecie mieć gotowe.

    #1875
    Mikołaj
    Participant

    Mamy ulotki. 2xA5 (czyli dwie na zwykłej stronie, A4).

    Ulotka w formacie PDF (1,5MB) lub w formacie JPEG (3,2MB). Podgląd poniżej (można powiększać).

    #1876
    Marita
    Participant

    Ok dzięki

    #1877
    wioletta
    Participant

    Witam wszystkich

    Mam pytanie chyba głownie do Marity, mianowicie gdzie zrobiłaś ten test na odpowiedź limfocytów T na antygen candida. Podejrzewam a nawet jestem pewna , że mam candidozę ale żadne dotyczczosowe badanie tego nie potwierdziło. Jestem chyba w podobnej sytuacji co Ty . Czy możesz podać także immunologa , który Cię leczy(ł).

    ([email protected]) To dla naprawdę 'paląca’ sprawa.

    Pozdrawiam gprąco

    #3945
    doriankol
    Participant

    tanio ulotki można kupić tutaj http://drukpolska.pl/project/ulotki-skladane-a6/

Przeglądasz 7 wpisów - 1 do 7 (z 7 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2009