vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Vulvodynia w telewizji

wstęp forum Główne Vulvodynia w telewizji

Przeglądasz 19 wpisów - 1 do 19 (z 19 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #840
    A.M.
    Participant

    Bardzo poszukujemy kobiety cierpiącej na vulvodynię (która cierpi na objawy vulvodynii, nie musi być medycznie zdiagnozowana, bo rzadko ktoś w Polsce przecież na razie otrzymuje taką diagnozę), która chciałby wystąpić w telewizji i opowiedzieć o tym, jak to jest żyć z tą chorobą.

    Jedna osoba już wyraziła taką chęć, ale w programie powinny wystąpić dwie osoby. Szczegóły dotyczące programu napiszemy w mailu gdyby któraś z Was chciała w nim wystąpić, więc w takim wypadku bardzo Was prosimy o kontakt (do nas: [email protected]).

    Wystąpienie w TV jest ogromną sprawą, a vulvodynia bardzo szczególną chorobą, ale gdyby któraś z Was czuła, że chciałaby w takim programie wziąć udział to bardzo prosimy o informację. To na pewno miałoby ogromny wpływ na świadomość dotyczącą vulvodynii w Polsce, a jak wiemy na razie brak takiej świadomości jest największym problemem.

    Bardzo się cieszymy, że pojawiła się taka możliwosc. Decyzja, żeby wystąpić w takim programie powinna być oczywiście bardzo przemyślana, ale gdyby któraś z Was czuła, że jest to dobry pomysł, to bardzo chętnie udzielimy wsparcia czy pomocy w tej kwestii.

    Z pozdrowieniami,

    Agnieszka i Mikołaj

    #1299
    iza
    Participant

    To jest fantastyczna okazja i Anna Dymna to naprawdę cudowna osoba. Dobrze, że jest taka możliwość i mam nadzieję, że znajdzie się ta druga osoba, bo ten program po prostu musi się ukazać!

    Ja z uwagi na mój stan emocjonalny (+inne kłopoty poza V) odpadam. Ale trzymam kciuki za powstanie programu.

    #1300
    promyk
    Participant

    Gratuluję tej, która chce wystąpić. Ja nie mam tyle odwagi. Wiadomo,że nie opowiadamy o bólu kolana, tylko o bardzo intymnej sferze… Bardzo się cieszę, że się zdecydowałaś:)

    #1301
    Anirka79
    Participant

    Ja także nie mam odwagi wystąpić ale trzymam kciuki żeby znalazła się odważniejsza ode mnie kobieta.

    Dziękuję i gratuluję pomysłu

    #1302

    Witam serdecznie,

    Jestem juz po nagraniu u Pani Dymnej i z tego co mi wiadomo emisja nastapi w poniedzialek 26 stycznia ok. godziny 12.30 w TVP2.

    Pozdrawiam goraco

    Ania

    #1303
    Marita
    Participant

    Moje gratulacje przede wszystkim za odwagę i za to , że chciałaś coś zrobić dla wszystkich cierpiących. Oczywiście będę oglądać – jestem o tej godzinie w pracy ale nagram program. Czy tylko Ty wystąpiłaś?

    Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

    #1304
    A.M.
    Participant

    Ana, jeśli możesz, powiedz, jak było.

    Gratuluję! Mikołaj

    #1305
    A.M.
    Participant

    Widzieliśmy program i wyszedł świetnie. Bardzo nam się podobało, co i jak mówiłaś. Też super, to co mówił Rafał, i że z Tobą przyjechał. W ogóle jako para się świetnie prezentowaliście!

    Bardzo się z tego cieszymy, że się Wam udało.

    Taki optymizm i normalność, którymi dla nas ten program był przesiąknięty są bardzo potrzebne, żeby dotrzeć do ludzi.

    Z drugiej strony jest też olbrzymim przywilejem, że jesteś tak silna i że masz takie otoczenie i wsparcie, że możesz o tym tak wprost i poruszająco mówić. Jest mnóstwo kobiet, które zostały bardzo odrzucone, wstydzą się, są krytykowane za swoje „wyimaginowane dolegliwości”. Dzięki Twojej odwadze ten program też dla nich stanowi nadzieję czy pomoc.

    Dziękujemy bardzo Pani Annie Dymnej za otwartość i tak wyjątkowy sposób przeprowadzenia programu.

    Pozdrowienia,

    Agnieszka z Mikołajem

    P.S. Gratulujemy ciąży!

    #1306
    promyk
    Participant

    Ja nietety nie miałam okazji zobaczyć, ale jeśli ktoś może jakoś program udostępnić to szeroko się do niego uśmiecham:)

    A choć samego programu nie widziałam to dołączam się do gratulacji dla Any!! Życzę dużo zdrówka i pozdrawiam!!

    #1307
    iza
    Participant

    Świetnie wyszło. Ania – wielkie dzięki za ten pierwszy „multimedialny” (nie licze netu :))) krok w rozpowszechnieniu informacji o vulvodynii.

    Płakałam ze wzruszenia przez pół programu.

    No i gratuluję ciąży. Wszystkiego najlepszego życzę.

    #1308

    Witam ,

    Chcialabym serdecznie podziekowac Agnieszce i Mikolajowi za zaproszenie do programu. Dzieki Waszej determinacji, wiedza o naszej chorobie sie poszerza no i oczywiscie daje nadzieje na jej zwalczenie.

    Jeszcze nie widzialam programu, jednak feedback ktory otrzymuje zaskoczyl mnie calkowicie! Pisza do mnie kobiety z podziekowaniami, nawet osoby ktore nie sa chore a ktore rozumieja jak wazne jest mowienie na tak trudne tematy.

    Czuje sie zaszczycona, ze moglam Was reprezentowac; mam nadzieje ze nie rozczarowalam..

    Pozdrawiam goraco i zycze duzo sily w walce z choroba.

    Ania

    #1309
    Marita
    Participant

    Witaj Aniu

    Ja również chcę Ci podziękować za udział w programie, oczywiście oglądałam go mówiłaś o VV tak spokojnie, rzeczowo bez skrępowania, było super. Pozostaje mieć nadzieje, że dzięki A.M jak i również Twoim wystąpieniu w TV problem tajemniczej chory będzie wychodził z ukrycia.

    Pozdrawiam ciepło Ciebie i odważnego wspaniałego męża i gratuluje przyszłym rodzicom pociechy.

    #1310
    #1311
    A.M.
    Participant

    Aniu,

    bardzo dziękujemy za informację!

    Zaraz napiszemy o tym w Aktualnościach na stronie głównej.

    To był świetny program, ogromna sprawa!:)

    Serdecznie pozdrawiam,

    Agnieszka

    #1312
    natka
    Participant

    Aniu gratuluję odwagi i wspaniałego męża.Program wspaniały i mam nadzieję że możne wkońcu ruszy się w srodowisku lekarzy w Polsce.Ja też jestem w ciąży, udało się w czasie przerwy w bólu( bo raz na jakiś czas mam choc chwilę spokoju). Najgorsze że mam ciągle grzybicę a lekarze oczywiście jak zwykle mówią że jak wczesniej mialam je regularnie to i byłoby dziwne żebym teraz jej nie miała w ciąży bo wtedy ph jest wysokie :( i niestety mogę tak cierpiec przez całą ciążę. Czy możesz napisac jak jest u Ciebie i jak Ty wyleczyłaś swoją nawracającą grzybicę?

    #1313
    A.M.
    Participant

    TVP zmieniło stronę programu i już tam nie można go oglądać… Wideo dostępne jest tutaj.

    #4893
    kasiaf
    Participant

    #4894
    kasiaf
    Participant

    #4902
    OlaWroclaw
    Participant

    Bardzo dziękuję za link do tego filmu, jeszcze nigdzie nie znalazłam tyle nadziei na wyleczenie :) Podziwiam za odwagę Pani Aniu, ja nigdy nie odważyłam się na rozmowę o problemach intymnych z koleżankami. Wie o tym tylko mój mąż, mama i siostra. Mam nadzieję, że gdy już się wyleczę w końcu się odważę :)
    Czy jest tutaj jakaś dziewczyna z Wrocławia, której się udało? Myślałam o zorganizowaniu jakieś lokalnej akcji informacyjnej :)

Przeglądasz 19 wpisów - 1 do 19 (z 19 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2008