vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

bariska

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Amitryptylina #1137

  bariska
  Participant

  Stosuję Ami od 4 miesięcy, zaczynałam od połowy tabletki, teraz biorę 2 na noc i jedną rano. Od miesiąca okresy bez bólu to tydzień – 10 dni, wraca jak długo siedzę albo muszę ubrać spodnie. Po zmianie dawki na wyższą zwykle czuję się przymulona przez 3-4 dni, potem jest ok, powiem nawet, że mam więcej energii niż zwykle. Nie zauważam jakiegoś zaburzenia koordynacji lub koncentracji, więc jeżdżę samochodem bez problemów, może trochę ostrożniej na wszelki wypadek. Mam brać stałą dawkę 75mg do grudnia, żeby objawy ustąpiły całkowicie i jestem dobrej myśli.

  w odpowiedzi na: To nie vv tylko przewlekła grzybica! #1800

  bariska
  Participant

  przepraszam, zapomniałam podać mail bariska@tlen.pl

  w odpowiedzi na: To nie vv tylko przewlekła grzybica! #1799

  bariska
  Participant

  Dziewczyny, będę wdzięczna za namiary na p. dr. immunolog w Krakowie. Jestem umówiona na wizytę u dr. Leonowicza w Warszawie na początku lipca, ale jakoś nabieram przekonania, że przyczyną moich kłopotów może być ogólna grzybica. Lekkie odstępstwo od ścisłej diety skutkuje powrotem bólu i pieczenia, a już parę dni był prawie spokój. Łykam raz w tygodniu fluconazol, do mycia mam Plivę F i dopochwowo cicatridinę i jest ogólnie trochę lepiej, przynajmniej jestem w stanie usiąść i skupić się w pracy. Poza tym, z niewiadomego powodu zaczęły boleć mnie stawy, rano mam ataki suchego kaszlu i ogólny stan przemęczenia.

  Z góry dziękuję!

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #1383

  bariska
  Participant

  Cześć, zmagam się z czymś, co może być vulvodynią od trzech miesięcy, pani doktor jest miła, ale bezradna, twierdzi, że vulvodynia to ból przy współzyciu i leczy mnie na grzyby.. Cieszę się, że znalazłam te stronkę, teraz wiem, że nie jestem sama i nie wariuję.

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: