vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Gosia0605

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #4372
    Gosia0605
    Participant

    Sorki wkradl sie błąd mam rwe a wyszło rękę 😂

    w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #4371
    Gosia0605
    Participant

    Hej Kami,też wychodziłam w głowę co takiego zrobiłam,że minęło,ale w sumie to nie wiem.Na pewno jeśli o mnie chodzi to im chłodniej na dworze tym lepiej.Ja mam duży problem z kręgosłupem lędzwiowym i mam rękę,więc trochę zganiam na to.Swędzenia zaczęły mi się w tym roku po tym jak po ataku rwy poszłam na akupunkture i albo rwa albo igła nie w tym miejscu to wywołała,to mój tok myślenia.Biorę allertec i tiolip jedno i drugie raz dziennie,zobaczymy co czas pokaże.Pozdrawiam

    w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #4368
    Gosia0605
    Participant

    Hej,dziewczyny,ja znowu tu :(.Miałam ponad rok spokoju i niestety pieczenie,dyskomfort,kłucia wróciły,ręce opadają poprostu. Chciałam Was zapytać czy któraś używała może kolagenu,pisałam o tym,że polecał go doktor Świątkiewicz,przeznaczony jest na miejsca intymne,dokładnie nazywa się Intimate firmy AP Bioactive,tylko ten koszt 250zł,mnie przeraża gdybym miała pewność,że pomoże to ani sekundy bym się nie wahała.Liczę na jakiś odzew,buziole

    w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #3977
    Gosia0605
    Participant

    Hej u mnie różnie ,chociaż tegorocznego lata jest o niebo lepiej niż w zeszłym roku.Biore tabletki anty więc z tym też jest różnie wiadomo zmieniają śluz i czasami pieczenie jest większe,ogólnie to od ponad roku biore leki na alergie,sama zaczełam je stosować i przynajmniej nie ma pieczenia.Poza tym to jakoś to znosze,ale bywa naprawde róznie,nie stosuję maści przepisanych przez dr Świątkiewicza,gdyż po posmarowaniu myślałam,że mi wszystko wypali i odstawiłam WSZYSTKO,biore na alergie i raz na 2/3 mies stosuję doustnie Lacibios Femine,także tak to wygląda,pozdrawiam

    w odpowiedzi na: Potrzebuję pomocy! #3753
    Gosia0605
    Participant

    Hej aleksandram ja opisałam swoją historie na forum więc może nie będę się powtarzać,ale te objawy o których piszesz niestety tak odczuwamy,ja mam uczucie jakbym przesadziła z solarium,także każda z nas ma podobnie.Ja jestem po wizycie u dr Świątkiewicza dostałam maść robioną raz jej użyłam i piecze bardziej niz wczesniej,można oszaleć.Twierdził on równiez ze może to być alergiczne,może tak jest u Ciebie zastanów się nad proszkiem,płynem do hig intym i tym podobnym.Pozdrawiam

    w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #3751
    Gosia0605
    Participant

    Hej wszystkim jestem po wizycie u dr Świątkiewicza stwierdził,iż można u mnie podejrzewać vestibulodynie,w maju usunełam wkładkę hormonalną więc myslałam,że wszystko wróci do „normy” tak się nie stało więc dlatego go odwiedziłam.Pan doktor po wywiadzie bardzo szczegółowym stwierdził,że narazie zaczniemy leczenie bez tabletek,dostałam receptę na maść,którą mam stosować wew.najlepiej na noc.Zaproponował również kolagen Intimate firmy AP Bioactive podobno naprawdę pomaga ale ja puki co zaczne od tej robionej maści i zobacze,mam nadzieje,że będzie lepiej.Pozdrawiam,buziaki

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3671
    Gosia0605
    Participant

    Hej dziewczyny,ja czekam na wizytę u Dr.Świątkiewicza,opowiadałam już moja historię na tym forum,ale chciałam jeszcze do Was napisać,ja mam dyskomfort tych okolic dokładnie wzgórka łonowego i wejścia do pochwy,miewam pieczenie,swędzenie.Mój stan trwa od lutego,a w styczniu założyłam wkładkę Levosert,jestem juz po jej usunięciu co prawda 2 tyg,ale moj stan trwa,jest lepiej,ale nie do końca to co było.Napisałam @ do dr Świątkiewicza i odpisał mi,ze antykoncepcja ma wpływ na Wulwodynię,jest to udowodnione medycznie,aczkolwiek kazał mi jeszcze poczekać i mój stan może sie unormować,Wizyte ma pod koniec lipca i zobaczymy,chciałabym w koncu żyć normalnie,jak kiedyś ciekawe czy tak będzie.Pozdrawiam dziewczyny,dzięki,że piszecie o tym,raźniej jest wiedząc,że nie jest sie samej z tą przypadłością,buziaki

    w odpowiedzi na: Czyżby to było to? #3643
    Gosia0605
    Participant

    Witaj elik,czekam na wizyte do dr.Świątkiewicza w Sopocie,ciekawa jestem co powie,ale to dopiero 10 czerwca :/.U mnie jeszcze rozwazam wyjęcie wkladki,tylko sama już nie wiem czy to dobra decyzja,ale z kręgosłupem „walcze”juz 7 lat i nigdy czegoś takiego nie było,jutro postaram się wcisnąć do gina.Dziękuję za info pozdrawiam

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015