vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Monika509

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5081
    Monika509
    Participant

    Droga NETA1994,
    Jestem opleciona żylakami jak pętlą na szyji. Nie chce już tego bólu, nie poddam się, muszę iść na embolizę. Wiem ze objawy mogą nie zniknąć całkowicie bo żylaki się odnawiają, (mąż ma na nogach), jednych się pozbywasz a pojawiają się nowe, ale już nie mogę każdego dnia witać z nimesilem, dobrze ze wątroba nie boli bo moja już na pewno płacze. Walczę od dawna i uparta ze mnie baba ale nie poddam się, chce żyć normalnie wiem ze nie będzie perfekcyjnie bo nigdy tak nie jest ale chce mieć jeszcze trochu przyjemności w życiu dla siebie i męża który mnie bardzo wspiera.

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5079
    Monika509
    Participant

    Witam,
    Postanowiłam się dołączyć do tego forum bo mam objawy tej choroby, leczyłam się już wielokrotnie na grzybice i na stany zapalne bakteryjne e-coli, brałam probiotyki, maści , kremy po urodzeniu dziecka temat stał się jeszcze bardziej dotkliwy unikałam męża jak ognia, co ciekawe bo 10 lat temu seks nie oznaczał bólu. Wyczerpałam temat z ginekologiem wiec zaczęłam szukać i drążyć gdzieś indziej. Nawet wykluczyłam w Medicus Wrocław diagnozę endometriozy. Ale w końcu moje rzekome dolegliwości objawy i bóle otrzymały nazwę i zostały potwierdzone rezonansem oraz dopllerem. Mam Zespół Przekrwienia Biernego Miednicy Mniejszej. Problem obejmuje odbyt, pochwę, wargi sromowe, macicę i jajniki i diagnozuje to nie ginekolog lecz naczyniowiec. Pieczenie, swędzenie czy tez mrowienie warg wynika z przekrwienia miednicy które wynika z żylaków miednicy. Wiem nie widać ich ale badanie dopller żył konkretnie miednicy nie nóg, bardzo szybko może wykluczyć lub potwierdzić ten trop. Może mój przypadek komuś się posłuży i przyniesie odpowiedź której ja szukałam bardzo długo.

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015