vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Patrycja098

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 1 wpis (z 1 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4843
    Patrycja098
    Participant

    Hej dziewczyny! Otóż mam problem. Mam dopiero 13lat a mój problem zaczął się zeszłego roku gdzieś w sierpniu gdy dostałam pierwsza miesięczke. Od tamtej pory czuje okropne parcie na cewke moczową oraz pieczenie w okolicach pochwy. Miałam zrobiony wymaz z pochwy i nic. W posiewie moczu były kilka razy bakterie i zostały wyleczone. Za niedługo będzie będę szła na badanie urodynamiczne by wykluczyć nadreaktywność pęcherza.ja już nie wiem co robić bo mam ciągle parcie na cewke oraz pieczenie wokół pochwy. Zauważyłam że pod lechtaczka jest też zaczerwienione a nigdzie indziej nic nie widać . I czytam w internecie bo nie wiem co mi jest. Po prostu cały dzień ryczę bo boję się że to pieczenie i parcie nigdy mi nie przejdzie. Ginekolog powiedziała że takie może być od stresu. Dziewczyny na już nie wiem co robić! Czuje jakbym miała spięte masnke w miednicy, może to od tego bo bardzo dużo się denerwuje, może po mnie tego nie widać ale w środku mnie panuje po prostu haos. Zastanawiam się czy to nie może być vulvodynia. Nie potrafię założyć dżinsów bo czuje jakby mnie ściskało i obdzieralo. Proszę dziewczyny wyraźcie swoją opinię bo moja mama mnie nie rozumie i nie mam do kogo się zgłosić.

Przeglądasz 1 wpis (z 1 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015