vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

SalusAgaSkopowska

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 24 wpisy - 1 do 24 (z 24 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5174
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Chciałabym pomóc, komu się da – ogłaszam więc tu możliwość „pracy z ciałem i emocjami, podświadomością również” na
  WARSZTACIE
  „PSYCHOSOMATYCZNE PODEJŚCIE DO DYSKOMFORTU I BÓLU NARZĄDÓW INTYMNYCH”

  TERMIN: 10.02.2024 r., SOBOTA, godz. 15:00 – 19:15 (w tym zapewniamy 2 przerwy kawowe z przekąskami)
  DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT ?
  – osób które cierpią z powodu bólu przewlekłego w okolicach miednicy, macicy, narządów intymnych, czy wydalniczych (choroby typu: vulvodynia, pochwica, dyspareunia, coccygodynia, hemoroidy),
  – osób z problemami z oddawaniem moczu (pęcherz nadreaktywny, nietrzymanie moczu, nawracające infekcje moczowo-płciowe),
  – osób które podejrzewają u siebie nadmierne napięcie mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Koegla) lub czują że nie mogą nimi świadomie zawiadywać.

  Chroniczny stres naraża nasze ciała na kumulację napięcia. Zmusza nas do bycia w gotowości i czujności (a nawet zamrożeniu i dysocjacji), które z czasem mogą stać się nawykiem i przerodzić w mechanizm obronny, który może być dla nas niekorzystny. Napięcia psychosomatyczne, zarówno te uświadomione jak i nieuświadomione, mogą zostać uwolnione na różne sposoby – przez zrozumienie mechanizmów obronnych, odpuszczenie, zaprzestanie przekraczania siebie, ochronę swoich granic albo pracę z podświadomością.

  CO OTRZYMASZ NA WARSZTACIE?
  – edukację w zakresie wpływu soma(ciało)-psyche i psyche-soma,
  – dowiesz się jak działa układ nerwowy podczas wysokiego stresu i sytuacji trudnych – nauczysz się uruchamiać część przywspółczulną układu nerwowego odpowiedzialną za stan relaksu/odpoczynku/odczuwania przyjemności,
  – poczujesz, jak skontaktować się z ciałem na głębszym poziomie i nauczysz się dostrzegać jego granice,
  – nauczysz się świadomie rozluźniać mięśnie,
  – poznasz ćwiczenia świadomego puszczania nadmiernego napięcia cielesnego i emocjonalnego,
  – doświadczenie pracy transowej (wejście w trans – hipnozę).

  Przede wszystkim możesz być pewna/-ien atmosfery zaufania, intymności, kameralnej grupy, poszanowania granic, braku przymusu do opowiadania o swoich dolegliwościach czy problemach – każdy wnosi tyle, na ile jest gotowy i bierze z warsztatu tyle, na ile się zaangażuje. Ma Ci być komfortowo!

  Napięcia, których sobie nie uświadamiamy, mogą zostać uwolnione na różne sposoby – przez zrozumienie mechanizmów obronnych, odpuszczenie, zaprzestanie przekraczania siebie, poczucie i ochronę swoich granic cielesnych, bezpieczny kontakt z ciałem oraz wsparcie na gruncie podświadomości. Będziemy integrować różne wrażenia z ciała, aby w konsekwencji polepszyć swój stan psycho-fizyczny.
  Wartością dodaną WARSZTATU będzie: obniżenie poziomu stresu, zwiększenie poziomu energii, autoregulacja i lepsze radzenie sobie z emocjami; redukcja bólu, zwiększenie elastyczności cielesnej i emocjonalnej.
  PRZECIWWSKAZANIA DO WARSZTATU:
  – ostre stany chorobowe, infekcja z gorączką
  – schorzenia psychiatryczne (psychozy, schizofrenia);
  – w razie wątpliwości prosimy o indywidualne zapytania.
  MIEJSCE: sala do ćwiczeń w ATHLETICOMED, ul. Fordońska 144, parter, Bydgoszcz (dostępny bezpłatny parking wokół).
  Zabierz ze sobą termofor (jeśli posiadasz), luźny i wygodny strój, małą poduszkę i ulubiony kocyk. Maty do ćwiczeń i koce będą także dostępne na miejscu.

  ZGŁOSZENIA: prosimy kierować na maila: [email protected]
  Osoba do kontaktu – nr tel. 510269834 – Agnieszka Skopowska
  (konto i dane do przelewu zostaną podane w mailu zwrotnym).

  KOSZT: 300 zł (przy wpłacie do 3.02.), 350 zł (przy wpłacie po 3.02). Dla osób z forum zniżka 100zł.
  Ilość miejsc na warsztacie ograniczona do 12 osób. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność dokonanych wpłat. W przypadku konieczności rezygnacji z warsztatu, można wykorzystać uiszczoną opłatę w ramach 1 sesji indywidualnej (np. metody TRE, sesji transu, psychoterapii, fizjoterapii) u jednej z prowadzących.
  W przypadku liczby uczestników poniżej 5 osób, warsztat może zostać przeniesiony na inny termin.
  OSOBY PROWADZĄCE:
  Natalia Kotyk – psycholożka, seksuolożka, terapeutka eriksonowska w trakcie szkolenia,
  posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z traumą i po doświadczeniu przemocy. Swoją pracę psychoterapeutyczną prowadzi pod stałą superrewizją u certyfikowanych superwizorów. Zawodowo zajmująca się i zainteresowana psychologią perinatalną, certyfikowana instruktorka hipnoporodu, współpracuje ze szkołami rodzenia. Prowadzi sesje terapii indywidualnej oraz terapie par.
  KONTAKT:
  e-mail: [email protected]

  Agnieszka Skopowska – fizjoterapeutka uroginekologiczna, certyfikowana TRE® Provider, pracuje pod superwizją Krzysztofa Karaudy; wykładowczyni na CM UMK w Bydgoszczy i innych uczelniach medycznych; posiada doświadczenie w pracy z pacjentami doświadczonymi stresem przewlekłym, z zespołem przewlekłego bólu i zmęczenia, kobietami w ciąży i po porodach oraz z mężczyznami z problemami urologicznymi. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe TRE® w Bydgoszczy, Warsztaty z „Metod Radzenia Sobie ze Stresem”, „Wprowadzenie do metody TRE” oraz cykle zajęć dla kobiet w ciąży i zajęcia ruchowe „Dialog z Ciałem” dla wszystkich.
  KONTAKT:
  tel. 510269834
  email: [email protected]

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4994
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  hej, poszukajcie tez miejsc w Polsce gdzie przyjmuje dr Zdzisław Kubat (lek wojskowy, pediatra, naturopata, med chińska) – ja mogę podać namiar do rejestracji pod Bydgoszczą jedynie.
  On kompleksowo ocenia układy ciała – moczowy, płciowy, pokarmowy itd – zaleca odpoweindnie leczenie ziołowe zazwyczaj – jedna z głównych przyczyn niedoleczenie infekcji moczowo-płciowych jest to że bakterie bytujące w pęcherzu maja opcję „zaszywania się” pod śluzówkę i otaczania ochronna błona – stąd często niedoleczenie infekcji !!!
  często antybiotyki lub zlecone leki nie są dobrze trafione – inf potem sobie przeleży, rozkręca się i uderza jak jest totalne osłabienie organizmu, bardzo czesto przerzuca sie na pochwe i krązy! Śluzówki potem sz uszkodzone/obciążone ./ podrażnione – mięsnie nie nadmiernie napinają (wieczne grzebanie, aplikowanie leków tam tez nie pomaga) Dlatego potem bóle, inne takie objawy
  Dr rozpisuje dobre , długotrwajace kuracje ziołowe, plus nasiadówki, suplementy itp, ale przynajmniej org sam sie oczyszcza i wzmacnia przy okazji. Dodatkowo dowiecie sie jak funkcjonuje cała reszta. Uważam ze warto.
  Dodatkowo dodam tylko że vestibulodynię czy vv można miec niezależnie od infekcji lub inf może być gdzies w tle tego procesu. Ciągłe bieganie do toalety (sikanie mało a częściej, takze w nocy), skurcz jakby w pecherzu, , bóle i napięcie pleców, zimne nogi i masa innych obj ma duży zwiazek także z odczuwaniem ogromnych ilości lęku – a raczej jego blokowaniem w ciele, utknięciem, niechecią do skontaktowania sie z nim lub niemozności przyżywania go/ odcinaniem sie od ciała … niestetey
  Poobserwujcie czy to Wasz kawałek. W sytuacjach gdy sie czegos boicie, denerwwujecie, przejmujecie – biegacie duzo częściej. Pecherz jest wentylem lęku – jak go za duzo (bo nie wypuszczamy) -to cisniesz do WC.
  To mysle ważne obserwacje – dlatego warto pomyślec o jakiejs terapii/ pracy z ciałem / z lekiem – poszukać takich metod, warsztatów (m.in. polecam metodę Lowena, bioenergetykę, Life Force, metodę TRE, terapię Gesthalt, Feldenkraisa, coś z SE – Lewina)
  No i oczywiście terpię dna miednicy – to często nie tylko grzebanie w pochwie, tu pracujemy nad napięciem w całym ciel, na meridianch i mięsniach powiązanych z dysfunkcją. Bardzo często urazy stawów skokowych / oziębienie czy zapalenie korzonków jest powiązane z takimi objawami j.w.
  Pozdrawiam dr Agnieszka Skopowska, Bydgoszcz

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4928
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam, raz jeszcze podkreślam FIZJOTERAPIA I DOBRA PSYCHOTERAPIA, LUB inne fir y pracy z ciałem i emocjami, warsztaty wg Lowena na przykład, metoda TRE też będzie dobrze się sprawdzać!!!
  Polecam Michała Koszle z Poznania i cieszę się że ktoś skorzystał
  W innych miastach także działamy, jaki fizjo uro i jest nas wiecej
  Pozdrawiam
  Dr Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4672
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  uwazam ze warto spróbowac, fizjoterapeute uroginekologicznego lub dna miednicy, zawsze!

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4668
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witajcie drogie Panie, dziewczyny.
  Pisałam już tu kiedyś chcąc Wam coś podpowiedzieć, pomóc. Ale jakoś zostało to zignorowane, przez kogoś nawet obśmiane.
  Ja jednak powtarzam z uporem maniaka! – poszukajcie w obszarach Waszych miejsc zamieszkania fizjoterapeutów zajmujących się terapią dna miednicy. Polecam wejść na stronę dr Michała Koszli i tam poszukać przeszkolonych przez niego i polecanych fizjoterapeutów.
  My zajmujemy się takimi problemami, między innymi, pomagamy w przypadkach, gdy dochodzi do nieprawidłowego bodźcowania, przekaźnictwa i pracy układu nerwowo-mięśniowego. Gdyż większość objawów które opisujecie – to własnie wskaźniki tych zaburzeń. Jak widać lekarze zachodzą w głowę, zalecają kolejne badania i mazidła a tam nic! Okazuje się, że wszystko czyste, a leki nie działają. Bo nie tam leży problem!!! Nie wiem czy zasadne jest czytanie wskazówek „pani Goźdizkowej” i robienie ze swojego krocza laboratorium analiz. Potem o uczulenie czy nadwrażliwość nie trudno!
  Dajcie sobie pomóc także fizjoterapeutom – to nasza działka.
  Pozdrawiam ciepło, ja jestem z Bydgoszczy
  dr n. o zdr. Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4571
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witajcie drogie Panie, czytam że współczuciem..
  Nie wiem czy próbowałyscie terapii mięśni dna miednicy, krocza, sromu u wykwalifikowanych fizjoterapeutów uroginekologicznych?
  Vulvodynia oraz inne dziwne objawy z układu moczowo-płciowego mogą wystąpić na skutek różnych przyczyn, zabiegi wydarzeń. Z praktyki mojego gabinetu mogę nadmienić, że vulvodynia towarzyszy pacjentom po cc.(związana z blizna,, zrostami, naruszeniem splotow nerwlwych) ,jak i naturalnym porodzie, nierodzacym (po inf) , molestowanym i z innymi intymnym problemami.
  Mogę tylko podpowiedzieć żebyście spróbowała same sobie zrobić częściowo terapię sromu- wargi, błona, zabytki, wejście do pochwy, krocze – ucisk, masaż, ugniatanie, w granicach wytrzymałości…
  Potem masaż i ugniatanie , rozcieranie krocza i wejścia do pochwy, ścianęk i wew (kawałek po kawalku). Bardzo bolesne są też okolice mięśni w okolicy gałęzi kości łonowej, wew. Też robić. Potem jeszcze trzeba robić spłaty nerwowe, głęboko was- fizjoterapeuta (przeszkodą trochę infekcje), powięzi, stopy, pośladki.
  Przy candida – praktycznie eliminacja cukrów prostych (mąka!, makarony, słodycze, alkohol), drożdży (chleby, piwo!)
  One mnożą się okresowo ok3 tyg, może ten wyrzut inf ma z tym związek…
  Probiotyki brac dobre, dopochwowe i elitowe, leki.
  Terapeuci godni polecenia że str Michał Koszla, wybierzcie kogoś że swojej okolicy.

  Pozdrawiam dr Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4543
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam, zachecam do skorzystania z terapii mięśni dna miednicy, gdyż w dużej mierze one sa przyczyną wielu dolegliwości. Problem vulvodynii jest oczywiście złożony i często wielowatkowy.
  Jeśli komuś odpowiada Bydgoszcz – zapraszam do siebie, ale w wielu dużych setach są terapeuci pracujący metoda Koszli. Do takich polecam się udać- Poznań, Michał Koszla, fizjoterapeuta, na jego stronie jest wiele nazwisk, które poleca.
  Uwierzcie drogie Panie, że można wam pomóc, chociaż w jakimś stopniu.
  Pozdrawiam ciepło
  Agnieszka Skopowska, fizjoterapeutka uroginekologiczna

  w odpowiedzi na: Neurolog do diagnozy Warszawa i okolice #4513
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Nie wiem czy ktoś odpowiedział, jestem fizjoterapeuta uroginekologiczna. Te uszkodzenia o których pani opowiada są znaczne, współczuję. Czy terapia u fizjo była wykonywana przez pochwy i odbyt? Pytam, bo a tak pracuje, oprócz tego wykonuje tez terapia wisceralna i akupunkture, która moga pomoc w niektórych dolegliwościach. Nie wszystkie problemy muszą być rozwiązana przy samym kroczy.
  Mam wiele sukcesów w tej materii, jednak każdy przypadek jest inny. Bad neurologiczne zawsze warto zrobić. Zaprosilabym do siebie, lecz odległość zanaczna.

  w odpowiedzi na: Dziewczyny, pomocy w diagnozie :( #4512
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam, mogę powiedzieć od siebie, jestem fizjoterapeuta uroginekologiczna (niestety z Bydgoszczy), udaj się na terapię dna Lednicy, przezpochwowa, plus wisceralna, powieziowa. Możesz mieć podrażniona cewka, zacisniety zbieracz, początki vestibulodynii, vulvodynii. Warto iść do terapeuty , terapię manualna są bardzo skuteczne. Moje pacjentki poprawiają się po kilku zabiegach. Pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Czy ktoś się wyleczył? #4511
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Super, gratuluje

  w odpowiedzi na: Nerw sromowy #4505
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam. U mężczyzn bez robię terapię dna miednicy i wisceralna. Druga poprzez powłoki brzucha, usuruowanie/poprawa ukrwienie narządów brzucha i miednicy , pierwsza per rectum – zawsze z nią można poczekać, gdy ktoś a opory. Myślę ze u mężczyzn zawsze jest o trudniejsze…
  Pozdrawiam i zapraszam, przyjmuje w Bydgoszczy . Tel 510269834.
  Możecie też poszukać Państwo podobnego terapeuty uroginekogicznego gdzieś u siebie.

  w odpowiedzi na: Nerw sromowy #4504
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Proszę poszukać fizjoterapeutów uroginekologicznych – myślę e tu tylko praca per vaginam i per rectum, nie ćwiczeniami, póki co. Terapia dna miednicy , bo to m i chodzi , jest pomocna w wielu objawach zaburzeń przewodnictwa nerwu sromowego. Proszę poszukać w rejonie zamieszkania. Ja przyjmuje w Bydgoszczy.
  Pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Odmiana vulvodynii, postać męska #4503
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam, jezeli nie znajdzie Pan ratunku, to proszę się odezwać do mnie. Ja pracuje w gabinecie poprzez terapię dna miednicy, terapie wisceralna, rozluźnienie powodziowe, tapy, klawiterapie i akupunktura, zajmuje się vulvodynia i nietrzymaniem moczu oraz stolca. Może być wiele przyczyn Pana schorzenia , może wystarczy praca na snie miednicy i pęcherzu moczowym, prostacie, uwolnieniu nerwów.

  Pozdrawiam
  dr Agnieszka Skopowska, fizjotetapeuta uroginekologiczny. Mój tel 510269834.
  Przypiszczan że u terapeuty mezczyzny będzie Panu bardziej komfortowo, ale w razie przedluzajacych się problemów zapraszam.

  w odpowiedzi na: Nerw sromowy #4499
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Czyta Pani że zrozumieniem?
  Większość kobiet , która tu pisze i wypłakuje swój ból oraz (niestety niezrozumienie przez dużą część lekarzy) opowiada o wielu sposobach farmakologicznego i zabiegowego leczenia vulvo- czy vestibuloynii – niestety zostaje z niczym! Ba, wraca do stanu wyjściowego, jest zawiedziona (często z depresją) i nie wierzy już, że ktoś lub coś może im pomóc! Czesto, niestety, kobiety kończą z pokrzywka mi, wypryskami i uczuleniami – wow, pomyślmy dlaczego? …bo się im tam aplikuje kilkanaście preparatów, robiąc doświadczenie – a może to pomoże? a może jednak tamto!?
  Dla Pani informacji stale się douczam, i mam świadomość, że nie wiem wszystkiego, także że mogę się mylić i nie mam zlotej recepty na wszystkie bolączki kobiet.
  JEDNAKŻE mam bardzo dobre efekty u pacjentek w vulvodynia różnego pochodzenia. Mam pacjentki, które ok 8 i 16 lat nie mogły współżyć z powodu ogromnego bólu, libido na poziomie -1, wstręt do sexu, depresję – dziś za żelu się uśmiechać w trakcie zbliżenia, mogły zacząć zastanawiać się czy odczuwają wogole jakaś przyjemność. Czego Pani i sobie z całego serca zycze.!
  A objawy nigdy nie są takie same, przyczyn jest masa – wiele z nich można usunąć/zminimalizować za pomocą tej terapii.
  Tyle. Życzę odwagi i więcej nadziei innym kobietom, które już tyle wycierpiały, może warto spróbować jeszcze raz, zachecam do terapii, bo widzę że jest dobra, czasem jedynym wyjściem.

  *Liczy pani, że jak skoaguluja pani/komuś nerw to wszystko nagle minie i on będzie funkcjonował jak dawniej/ czy może przestanie działać/ czy może dopiero, często po czasie , „da popalić”?
  * Objawy obecne u mężczyzn – ból pośladków, oziębienie, problemy ze wzwodem, drętwienie okolic krocza, problemy z defekacja – to taki worek objawów wynikający z ucisku struktur netwiwo-naczyniowych splotu lub poszczególnych jego gałązek.

  Pozdrawiam Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4495
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Wiadomośc dla wszystkich kobiet które są załamane brakiem pomocy i możliwości wyleczenia vulvodynii!!!

  Chryste, pisze do ciebie (musicie 1) że musisz przyjść na terapię manualna dna miednicy , np do mnie (Bydgoszcz) – możesz przyjechać nawet na 2-3 zabiegi ci 1-2 tygodnie. !!! Uwaga!!! już po jednym odczujesz różnice!!! Kropka. Żadne , ale to żadne leki ci nie pomogą!!!!! To jest problem powodowany przez podrażnienie lub uszkodzenie nerwu sromowego lub /oraz dysbalan napięcia mięśni dźwigaczy odbytu.
  Zapraszam do siebie do gab. W Bydgoszczy. Rejestracja telefoniczna 510269834
  Nie będziesz musiała brać prochów na uspokójenue
  Dr Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Nerw sromowy #4494
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Dziewczyny!!! Żadnej blokady, żadnych elektrod, żadnych leków – to nie pomaga na vulwodynie i uszkodzenia/podrażnienia nerwu sromowego!!!!! Terapia manualna krocza, miesni dna miednicy!
  Zapraszam do siebie – serio 2-3 zabiegi (czasem już po pierwszym) i odczujecie różnice!! AM dużo sukcesów w tej dziedzinie a zarazem moje pacjentki.
  Gabinet priv w Bydgoszczy, trudno może będzie trzeba dojechać, ale uważam że warto!
  Tej 510269835
  Dr Agnieszka Skopowska – jestem fizjoterapeutka uroginekologiczna!!!

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4489
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Zapraszam do kontaktu

  w odpowiedzi na: Lekarze w Poznaniu [Poznań] #4487
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Poznań tylko Michał Koszla !! Mistrz. Długie terminy.
  Pozdrawiam Agnieszka Skopowska, uczyłam się u niego.

  w odpowiedzi na: Gdzie znajdę lekarza? #4486
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam, widział wasz dawny wpis, więc się zgłaszam.
  Choć pewnie lista wasza jest już długa.
  Zajmuje się terapia mięśni dna miednicy i visceralna.
  Moja opieka obejmuje wszystkie osoby cierpiące z powodu nietrzymania moczu, bóli pęcherza, bolesnych miesiączek i obfitych, vulvodynii, braku orgazmu, nietrzymania stolca, boli jelit, refluksu, zaparć, itp
  Pozdrawiam, zostawiam namiary
  FB Salus Agnieszka Skopowska
  Mail – [email protected]
  Tel 510269834

  w odpowiedzi na: Lekarz, który leczy vulvodynię #4485
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Zapraszam jeżeli jeszcze jest potrzeba, choć mam nadzieję że się pani wyleczyła 😊 pozdrawiam
  FB Salus Agnieszka Skopowska
  Proszę pytać w razie potrzeby tel. 510269834

  w odpowiedzi na: lekarze ginekolodzy i fizjoterapia Szczecin #4484
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Ja prowadzę.
  Zapraszam do kontaktu, tel 510269834
  Mail: [email protected]
  FB Salus Agnieszka Skopowska
  Pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4483
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witaj, czy miałaś terapię manualna dna miednicy? Nie możliwe że po 10 sesjach nie ma efektu…? Chyba że to były tylko ćwiczenia. Neuralgię, zaburzenia napięcia mięśni, podrażnienie/ brak czucia można zniwelować poprzez terapię przezpochwowa! Wykonuje te zabiegi, także terapię visceralna. Jestem fizjoterapeuta uroginekologicznym. Może ona pomoc w wielu dolegliwościach które opisuje szybko, przy okazji pewnie brak orgazmu, bóle, rwanie, kapanie moczu, bóle jelit….?
  Zapraszam do kontaktu, choć daleko.
  Mój tel 510269834, mail: [email protected]
  Dr Agnieszka Skopowska

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4482
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Nie wiem czy forum jeszcze działa, jestem fizjoterapeutka uroginekologiczna, witam wszystkie cierpiące panie. Zapraszam gorąco na terapię mięśni dna miednicy i visceralna, to nie trwa miesiącami, są na to proste sposoby leczenia manualnego.
  Pracuje w Bydgoszczy. Mogę wam pomóc, przykro mi że tak długo cierpicie . Tel 510269834, mail: [email protected]

  w odpowiedzi na: Lekarz, który leczy vulvodynię #4481
  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Witam wszystkie panie, które cierpią na vulvodynie – można ją leczyć metodami fizjoterapeutycznymi. Prowadzę z powodzeniem terapię uroginekologiczna , nie tylko tego schorzenia, w Bydgoszczy, zapraszam do kontaktu, tel. 510269834. Dr Agnieszka Skopowska, fizjoterapeuta

Przeglądasz 24 wpisy - 1 do 24 (z 24 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015