vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

EEG

wstęp forum Główne EEG

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  s 7 lata, 8 miesiące temu.

Przeglądasz 6 wpisy - 1 do 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1027

  s
  Participant

  Co myślicie o tym badaniu, czy jest pomocne w V??Zlecił mi to badanie neurolog i zastanawiam się czy robić??

  #2407

  Ewa
  Participant

  Drroga s. chodziło Ci chyba o EMG-elektromiografia, badanie przewodnictwa nerwowego, tak najkrócej mówiąc bada się czy i w jakim stopniu nerwy są uszkodzone nie umiem tak fachowo się wyrażać, ale ROBIĆ oczywiście że robić ( lekarz zbada nerwy sromowe w wypadku V) jest to jedno z ważniejszych badań. U mnie sytuacja jest inna więc ja nie miałam badanych akurat nerwów sromowych, ale gdzieś tu, na forum pisały dziewczyny, które je miały badane. Jeżeli zlecił Ci to badanie neurolog to ciesz się bo wobec tego trafiłaś na myślącego lekarza, który nie odeslał Cię z niczym.

  #2408

  iza
  Participant

  Oj tak, robić! Popieram Ewę :)

  “S” przy okazji może podasz namiary na tego myślącego neurologa?

  #2409

  s
  Participant

  Droga Ewo dokładnie chodziło mi o badanie eeg (Elektroencefalografia (EEG) − nieinwazyjna metoda diagnostyczna służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu za pomocą elektroencefalografu).

  Badanie zlecił mi neurolog jako dodatkowe a badanie przewodnictwa nerwowego już miałam. Zrobił mi je dr Świątkiewicz w Gdańsku.

  #2410

  Ewa
  Participant

  Droga S. EEG przy vulvodynii brzmi trochę egzotycznie, ale wiesz w końcu wszystkie ośrodki także te od odczuwania bólu mamy w mózgu, więc ja bym zrobiła.A jak neurolog uzasadniał zrobienie tego badania?

  #2411

  s
  Participant

  No właśnie nie uzasadnił a ja zapomniałam się spytać. Byłam podekscytowana, że dostałam nowy lek (Gapapentin) bo Amitryptylina po pół roku przestała działać:/

Przeglądasz 6 wpisy - 1 do 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 21 lutego 2012