vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Krótka ankieta o vulvodynii

wstęp forum Główne Krótka ankieta o vulvodynii

Otagowane: ,

Przeglądasz 9 wpisów - 1 do 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #986
  anuk
  Participant

  witam

  Mam na imię Anna Strzelczak, studiuję psychologię na UJ i obecnie przygotowuję się do wystąpienia na konferencji psychologicznej w Krakowie. Moje wystąpienie miałoby dotyczyć vulvodynii. Chciałabym prosić wszystkie osoby chorujące na vulvodynię o udział w krótkiej ankiecie, której wyniki zostaną przedstawione podczas konferencji. Czekam obecnie na potwierdzenie czy zostałam przyjęta, jeśli nie uda mi się wystąpić, wyniki i tak wykorzystam w trakcie pisania artykułu o vulvodynii i sposobach jej terapii. Mam jednak nadzieję, że temat zostanie przyjęty, a moje wystąpienie przyczyni się do większego „rozgłosu” i zainteresowania chorobą, a tym samym chociaż trochę pomoże osobom chorym. Dziękuję za wszelką pomoc i zapraszam do anonimowej ankiety. Wyniki ankiety zostaną opublikowane na forum.

  #2200
  A.M.
  Participant
  #2201
  A.M.
  Participant

  9 odpowiedzi. Co piąta osoba czytająca ten wpis oddała głos. Stan na dziś.

  #2202
  anuk
  Participant

  Ponieważ mój ostatni post został utracony w wyniku awarii, powtórzę prośbę raz jeszcze o udział w glosowaniu gdyż zostałam przyjęta na konferencje.Wystąpienie już 1 kwietnia. Niestety nadal jest bardzo mało głosów oddanych, aby przedstawić wyniki – potrzeba znacznie więcej. Dziewczyny oddajcie głos!

  #2203
  A.M.
  Participant

  To my też raz jeszcze: gratulujemy dostania się na konferencję i cieszymy się, że chce Pani się przyczynić do szerzenia świadomości na temat vulvodynii w Polsce.

  Stan na piątek – 19 osób wypełniło ankietę, to faktycznie mało.

  #2204
  Dagna Kocur
  Participant

  Witam

  ja również zachęcam do wypełniania ankiety młodszej koleżanki psycholog:)

  i zachęcam do wypełnienia mojej ankiety

  http://www.ebadania.pl/682a9c65f12e5d0e

  Widać coraz większe zainteresowanie vulvodynią, myślę że dzięki wynikom badań empirycznych (prace przedstawiające takie wyniki są wyżej cenione niż na przykład prace przedstawiające samą teorię) można będzie dotrzeć naprawdę do większej ilość lekarzy i innych specjalistów :) i uświadomić ich że taka choroba istnieje

  #2205
  anuk
  Participant

  witam ponownie

  Czy mogliby Państwo napisac jutro (bo moze ktos jeszcze wezmie udzial w ankiecie) ile osob odpowiedzialo na pytanie? z gory dziekuje:)

  anna strzelczak

  #2206
  anuk
  Participant

  Jeszcze nie uzyskałam wyników ankiety ale z góry chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom, które wzięły w niej udział i odpowiedziały na pytanie. Jutro tj. 1 kwietnia wezmę udział w konferencji i przedstawię tam problematykę vulvodynii z naciskiem na potrzebę terapii. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział bierny w konferencji – zapraszam na stronę pragma.org w zakładce psychodebiuty jest informacja o programie konferencji, miejscu, godzinie itp. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam.

  POZDRAWIAM

  anka

  #2207
  Mikołaj
  Participant

  Trzydzieści sześć osób. Pozdrawiam. M

Przeglądasz 9 wpisów - 1 do 9 (z 9 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2011