vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Masaż roller ami i akupresura

wstęp forum Główne Masaż roller ami i akupresura

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #5018
  mar1992
  Participant

  Hej. Czy któraś z Was próbowała stosować masaż krocza i przywodzicieli rollerami lub leżenie na macie do akupresury? A może jakieś masaże całego ciała u fizjoterapeuty? Były jakieś efekty?

  #5019
  Music1
  Participant

  Nie próbowałam, widziałam na instagramie filmik jak kobieta siedziala na zawiniętej macie (miałą ją pomiędzy nogami) , chce to wypróbować na rozluźnienie oraz myślę nad zakupem wibrującego masażera dnia miednicy z firmy pelvicare, który poprawia ukrwienie. Niestety w moim mieście nie ma fizjoterapeutów więc nawet nie mogę spróbować masaży całego ciała.

  #5021
  mar1992
  Participant

  Moja fizjoterapeutka zaleciła mi własnie takie masaże, podobno rolowanie przywodzicieli bardzo dobrze działa na dno miednicy. Stosuję się do tych zaleceń, ale jak narazie nie widzę efektów i już trochę zaczynam się poddawać, bo nie wiem czy to wymaga więcej czasu czy poprostu na mnie nie działa.

  #5022
  Music1
  Participant

  O widzisz nawet nie wiedziałam. Kurcze nie wiem. NIe poddawaj się, daj sobie więcej czasu, a może pojawią się jakieś efekty. Trzymam kciuki. Wiem też, że nie wszystkie ćwiczenia czy metody są dla każdego, kilka cwiczeń nie mogę wykonywać(mimo, ze są na vv), bo u mnie się pogarsza. Wiec warto próbować na sobie co nam daje chociażby odrobinę ulgi. Wiem, że cierpliwosć przy tym to coś bardzo cennego :(

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2022