vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Na Święta i pierwszą półroczną „rocznicę”

wstęp forum Główne Na Święta i pierwszą półroczną „rocznicę”

Otagowane: 

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #855
  A.M.
  Participant

  Zbliża się koniec roku i blisko sześć miesięcy działania strony, więc chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które się angażują, dzielą się swoimi doświadczeniami i tym samym pomagają też innym kobietom. Dziękujemy też za wsparcie, które pomaga nam dalej to robić. Dołączamy najlepsze, serdeczne życzenia świąteczne.

  Z okazji naszej pierwszej półrocznej „rocznicy” chcemy też podzielić się z Wami statystykami z tego okresu. Od czerwca do grudnia serwis odwiedziło ponad 12 tysięcy użytkowników z 58 krajów. W ciągu 5 miesięcy na forum zarejestrowało się przeszło 50 kobiet, średnio raz dziennie pojawiała się nowa wiadomość.

  W tym okresie wysłaliśmy i otrzymaliśmy około tysiąca emaili, przeprowadziliśmy szereg wywiadów i otrzymaliśmy wiele linków ze specjalistycznych serwisów mówiących o vulvodynii i innych problemach kobiet (w większości zagranicznych). Strona otrzymała również certyfikację Health on the Net Foundation i wygrała w głosowaniu na dołączenie do agregatora blogów Blogbox w dziale życie/zdrowie. Z nie do końca wiadomego powodu od jakiegoś czasu przychodzi mało odwiedzających z wyszukiwarki Google – mamy nadzieję, że wzrost liczby linków prowadzących do vulvodynia.pl niebawem ten problem rozwiąże.

  Z pozdrowieniami,

  Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż

  #1465
  iza
  Participant

  Tak trzymać!!!

  Agnieszce i Mikołajowi dziękuję za zajęcie się V-dynią i życzę wytrwałości oraz dynamicznego rozwoju strony, a wszystkim znękanym przez chorobę użytkowniczkom portalu życzę po prostu …. wyzdrowienia :)))

  Wesołych Świąt!!!

  #1468
  Anirka79
  Participant

  Ładne wyniki.

  Super że jest ktoś kto stara się pomóc kobietom borykającym się z tym problemem.

  Dzięki:)

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2008