vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Neurolog do diagnozy Warszawa i okolice

wstęp forum Moja historia Neurolog do diagnozy Warszawa i okolice

Otagowane: , ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  SalusAgaSkopowska 6 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #4479

  Agnieszka1985
  Participant

  Dzień dobry,

  jestem nowa na forum, trafiłam tutaj szukając pomocy w leczeniu po porodzie.

  Krótko historia: 8 miesięcy po porodzie, miałam bardzo długi poród, zakończony rozcięciem i pęknięciem do środka, przez cały czas był robiony tzw. masaż szyjki, przez który miałam robione rozwarcie. Jestem po 10 sesjach fizjoterapii w Fizjomamie, mechanicznie część rzeczy wraca do działania, nie ma jednak kompletnie czucia – w łechtaczce, wargach sromowych oraz w środku pochwy, przy próbach rozpoczęcia stosunku ból przy wzgórku i w boku, cały czas jest parcie na odbyt (jest uszkodzony zwieracz, będę miała za jakiś czas usg TRUS). Ginekolodzy nie są w stanie pomóc, wysyłają na przewodnictwo nerwu sromowego emg, proktolog powiedziała, że raczej nic sie nie zrobi.

  I tutaj pytanie – czy ktoś z obecnych tutaj mógłby doradzić konkretnego lekarza neurologa, u którego można sensownie podjąć leczenie? Jestem już na skraju wytrzymałości psychicznej, nie wiem, do kogo sie udac, czytałam wątki na forum, ale znalazłam tylko dr Malec w Poradni Leczenia Bólu – troche o tym poczytałam, czy sama farmakologia wystarczy czy tylko zagłuszy sprawe na jakiś czas?

  Bardzo prosze o odpowiedź. W pierwszej kolejności interesują mnie lekarze z Warszawy, chętnie też wysłucham opinii o klinice Terpa.

  Pozdrawiam serdecznie
  Agnieszka

  #4513

  SalusAgaSkopowska
  Participant

  Nie wiem czy ktoś odpowiedział, jestem fizjoterapeuta uroginekologiczna. Te uszkodzenia o których pani opowiada są znaczne, współczuję. Czy terapia u fizjo była wykonywana przez pochwy i odbyt? Pytam, bo a tak pracuje, oprócz tego wykonuje tez terapia wisceralna i akupunkture, która moga pomoc w niektórych dolegliwościach. Nie wszystkie problemy muszą być rozwiązana przy samym kroczy.
  Mam wiele sukcesów w tej materii, jednak każdy przypadek jest inny. Bad neurologiczne zawsze warto zrobić. Zaprosilabym do siebie, lecz odległość zanaczna.

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 22 stycznia 2019