vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Praca magisterska na temat wulwodynii

wstęp forum Główne Praca magisterska na temat wulwodynii

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3997
  mariola
  Participant

  Dzień dobry!

  Na początku chciałabym się przedstawić. Nazywam się Mariola Witek, jestem studentką położnictwa UM w Lublinie i piszę pracę magisterską na temat wulwodynii.
  Drogie Panie, zwracam się do Pań z ogromną prośbą wypełnienia ankiety. Badanie dotyczy kobiet z rozpoznaną wulwodynią (również jeśli Panie same na podstawie objawów i wiedzy ją zdiagnozowały). Tematem jest: Postawy wobec schorzenia i satysfakcja z życia kobiet z wulwodynią. Ankieta jest w pełni anonimowa i służy pracy magisterskiej, ale mam nadzieję, że jednocześnie przyczyni się do poszerzenia wiedzy na temat wulwodynii również w środowisku medycznym, na uczelni.

  Ankieta jest dostępna pod adresem: http://ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/17676/
  Po wejściu pod podany link wyświetli się okno z tematem ankiety oraz prośbą wpisania hasła: vulvodynia

  Razem z Panią promotor postanowiłyśmy na początku przeprowadzić badanie pilotażowe, w związku z tym ankieta będzie dostępna do ok. końca sierpnia lub połowy września. Następnie będzie niedostępna. Celem tego jest sprawdzenie jak „działa” ankieta. Później ponownie aktywuję ankietę. O tym wszystkim i o wszystkich zmianach gdyby nastąpiły będę informować w tym wątku.

  Informację tą zamieszczam za zgodą pani Agnieszki Serafin i w tym miejscu chciałam również podziękować za wsparcie.

  Jeszcze raz zachęcam Panie do wypełnienia ankiety i bardzo dziękuję za wszelkie chęci.
  W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości proszę o kontakt: [email protected].

  • Ten temat został zmodyfikowany 6 years, 8 months temu przez mariola.
  #4003
  agata89
  Participant

  Dzień dobry,
  Ja jak najbardziej wypełnię ankietę i tak jak odpisałam Pani w innym wątku – mogę pomóc Pani przy tworzeniu pracy na TEN temat :)
  Swoją drogą, proszę powiedzieć, czy Pani promotorką nie jest może słynna pani dr n. med. Ewa Baszak-Radomańska, która prowadzi gabinet TERPA? :)

  #4054
  mariola
  Participant

  Pani Agato, bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety. Liczy się każda odpowiedź. Jest mi bardzo miło czytając tak entuzjastyczny komentarz.
  Odpowiadając na Pani pytanie: pani dr Baszak-Radomańska nie jest moim promotorem, gdyż nie pracuje na uczelni. Aczkolwiek znam panią doktor, ucieszyła się na wieść o pracę na temat wulwodynii. Mam szczerą nadzieję, że ta praca przyczyni się również do poszerzenia wiedzy, a przynajmniej nakierowania na wulwodynię w środowisku medycznym.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Witek Mariola.
  [email protected]

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 17 sierpnia 2017