vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Zdiagnozowana

wstęp forum Moja historia Zdiagnozowana

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3149
  mccafe
  Participant

  Witam,

  Po wielu latach chodzenia od ginekologa do ginekologa została mi postawiona diagnoza VULVODYNIA.
  Moimi głównymi objawami było pieczenie,palenie w trakcie stosunku, samoistny dyskomfort w okolicy vulvy jak i problemy ze strony pęcherza ( pieczenie przy oddawaniu moczu, parcie na pęcherz) mimo braku infekcji. Po zrobieniu wymazów na hpv, chlamydie, posiewów, usg jamy brzusznej okazało się że wszystko jest ” w porządku” .Załamana wiecznie trwającym bólem stwierdziłam, że nie mogę tego zostawić i wyczytałam w internecie o dr.Ewie Baszak – Radomańskiej. Pojechałam do Lublina i wszystko stało się jasne. W celu leczenia mam się poddać fizjoterapii i stosować biofeedback. Dostałam również krem LIDOPOSTERIN do stosowania przed stosunkiem w celu znieczulenia nerwów.
  Z terapią muszę poczekać ze względu na koszty ale będe dawać znać o późniejszych efektach a mam nadzieje że będą pozytywne.

  #3150
  wikiwiki
  Participant

  Droga mccafe,

  Jesteś dopiero na początku drogi, więc głowa do góry! Niektóre kobiety walczą z chorobą przez lat, ale jest również wiele takich, które wychodzą z tego po kilku miesiącach, ale nie piszą o wyzdrowieniu na forum. I tego się trzymajmy!!! :)

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2015