vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

aga1

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1507
  aga1
  Participant

  tu masz tel. do Krakowa wszystko ci powiedzą 12 633 08 77

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1504
  aga1
  Participant

  dziewczyny!piszceie o swoich dolegliwościach, będziemy je porównywać i robić badania, nie możemy skazywać się już do końca na to cierpienie. Nie możemy liczyć na pomoc lekarzy, same musimy szukać, razem będzie łatwiej, ale bez badań nic nie wymyślimy. Wiem, że to kosztuje ale co jest ważniejsze od życia bez bólu. JA od 3dni nie mam bólu tylko takie lekkie mrowienie,pieczenie. Z czymś takim nawet mogłabym życ ale wiem, że to wróci. Robie teraz badania i szukam, wszędzie dzwonie, pisze miale do różnych lekarzy i wielu mi doradza, gdzie się udać i co zrobić, poniważ niemożliwe jest by jeździź i ciągle próbować bo to duzo kosztuje. Zróbcie sobie to badanie z surowicy krwi w krakowie, można ją wysłać, kosztuje 95 zł a jest b. dokladna i pozwoli wam się czegoś uczepic. musi być przyczyna, nie wierzę, że boli bez powodu. czekam na wasze opinie i spostrzeżenia.

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1502
  aga1
  Participant

  do mokka! uważam, że go nie powinnaś słuchać, rób sobie badania, mi też wielu wmawiało, że jestem wariatką i że nie ma grzybów, a teraz dostałam wyniki, wskazująse na grzyby z krwi, z hodowli nic nie wychodziło

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1500
  aga1
  Participant

  napiszcie jak jest u was podczas okresu?, bo u mnie byo gorzej zawsze, a przy grzybach powinno być lepiej, więc nie rozumie, tego, napiszcie czy macie takie dni, że prawie nic nie czujecie, bo ja mam czasmi taie szczęście i nie moge wyczuć dlaczego tak się dzieje

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1499
  aga1
  Participant

  (wpis został poddany moderacji ze względu na liczne błędy ortograficzne, gramatyczne i interpunkcyjne)

  Dziewczyny! A robiłyście badania takie jak: posiewy, wymazy, czystość pochwy czy vagistatus? Co wam wychodziło? Wyrasta wam coś?

  Mokka122! czy gin widzi u ciebie grzyby? Gdzie was piecze? Mnie wargi nie pieką mogę się dotykać, nawet jak się myję to nie czuję bólu a wy? Mam czasami, zwłaszcza nocą takie kłucia przeszywające, nie są straszne ale są. Też macie?

  Napiszcie jak jest u was podczas okresu? Bo u mnie było gorzej zawsze, a przy grzybach powinno być lepiej, więc nie rozumiem tego. Napiszcie czy macie takie dni, że prawie nic nie czujecie, bo ja mam czasami takie szczęście i nie mogę wyczuć dlaczego tak się dzieje.

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1496
  aga1
  Participant

  Dziewczyny! A popytajcie swoich ginekologów o usuwanie nerwów z pochwy, ja na razie nie moge bo jestem w ciąży, ale wy spróbujcie. napiszcie gdzie dokładnie macie ból, bo ja w wejściu i chyba w środku. Ostatnio doszło kłucie ciała tam w pochwie, nie jest wielkie ale dokucza w nocy. Może to właśnie uszkodzone nerwy. Ja triderm stosowałam ale nie pomogło. A czy wasi ginekolodzy cośwogóle widzą? bo u mnie różnie: jedni widzą a inni uważają że wszystko ok. Robiłyście badania na to czy macie grzybice ogólną? jest taki test hemaglutynacji w Krakowie kosztuje 95 zł.można wysłać tam surowice. tel. 12 633 08 77. A robicie posiewy? czy wychodziły wam grzyby? bo mi na początku a potem już nie.

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1492
  aga1
  Participant

  A skąd jesteś? masz dobra pomoc od lekarzy? a może usunięcie nerwów z pochwy by coś dało? Próbowałaś?A boli cie gdzie? bo mnie wejście i chyba w środku? masz swędzenie?A u jakiego lekarza się leczysz?napisz prosze

  w odpowiedzi na: Nie jestem pewna czy to jest ta choroba #1490
  aga1
  Participant

  Iza

  Napisz coś więcej, jak sobie z tym radzisz? leczysz się jakoś? od czego się zaczęło?

  U mnie zaczęło się po łyżeczkowaniu, niby miałam grzyby, brałam różne leki ale było coraz gorzej, piekło i paliło. Swędzenie jest rzadkie i słabe. Teraz jestem w ciąży więc nic nie moge robić. A ty próbujesz coś robić? ja czasmi mam tak, że jest nieźle, najgorzej jak się denerwuje. W nocy też często pali i nie moge spać. Cały czas myśle, że to grzybica ale może to jest VV? czuje tam takie pulsowanie i często gorączke. Masz upławy?bo ja raczej nie, no może jakaś maź mleczno-biała ale nie wiem może taka ma być. Do tego mam bóle pęcherza. Ile czasu na to cierpisz bo ja 14 miesięcy i już nie wytrzymuje.

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015