vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Barbara1967

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Moja historia parcie na cewkę moczową #3882
    Barbara1967
    Participant

    No właśnie , na niektórych forach jest taka możliwość , że użytkownicy , forumowicze mogą mieć kontakt prywatny
    a tutaj nie znalazłam takiej możliwości

    w odpowiedzi na: Moja historia parcie na cewkę moczową #3881
    Barbara1967
    Participant
    w odpowiedzi na: Moja historia parcie na cewkę moczową #3879
    Barbara1967
    Participant

    Participant

    Dziękuję za odpowiedź.
    Doświadczeń w zakresie naszego problemu przez okres 3,5 roku nabyłam bez liku.
    Wszystkie niestety nieskuteczne, mimo tego że wybierałam specjalistów z dziedziny urologii proktologii neurologii
    z “najwyższej półki” zjeździłam całą Polskę . By to wszystko opisać nie starczy mi sił. najchętniej wymieniłabym własne doświadczenia w rozmowie telefonicznej. Niestety słabo poruszam się na tym blogu , jeżeli jest taka możliwość napisz do mnie na priv. , podam Ci nr telefonu .
    Pozdrawiam Cię serdecznie.
    Basia

    w odpowiedzi na: Moja historia parcie na cewkę moczową #3878
    Barbara1967
    Participant

    Dziękuję za odpowiedź.
    Doświadczeń w zakresie naszego problemu przez okres 3,5 roku nabyłam bez liku.
    Wszystkie niestety nieskuteczne, mimo tego że wybierałam specjalistów z dziedziny urologii proktologii neurologii
    z „najwyższej półki” zjeździłam całą Polskę . By to wszystko opisać nie starczy mi sił. najchętniej wymieniłabym własne doświadczenia w rozmowie telefonicznej. Niestety słabo poruszam się na tym blogu , jeżeli jest taka możliwość napisz do mnie na priv. , podam Ci nr telefonu .
    Pozdrawiam Cię serdecznie.
    Basia

Przeglądasz 4 wpisy - 1 do 4 (z 4 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015