vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Uszkodzenie końcówek nerwów sromowych

wstęp forum Moja historia Uszkodzenie końcówek nerwów sromowych

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #863
  zenek
  Participant

  W l999 roku lekarz neurolog stwierdził u mnie na poodstawie przewodnictwa neurologicznego uszkodzenie końcówek nerwów sromowych. Moje dolegliwości w pochwie to drgania, pieczenie, drętwienie i bóle. Bardzo proszę o jakieś wskazówki czy można sobie te dolegliwości złagodzić.

  Krystyna

  (tytuł tej wiadomości został poddany edycji)

  #1518
  promyk
  Participant

  Witaj!!

  O kurcze: a jak coś takiego się bada?? Nie wiedziałam, że można to wykryć. Napisz proszę coś więcej o tym jak to u Ciebie zdiagnozowano.

  Jeśli uszkodzone są końcówki nerwowe w przedsionku to myślę, że pomocny może być żel znieczulający lignocainum 2 % (dostępny na receptę).

  a to jeśli tak dokładnie zostałaś zdiagnozowana, to mimo tego nie zalecono Ci skutecznych metod , żeby temu stanowi zaradzić?

  #1519
  anastazja111
  Participant

  Do Zenek

  Bardzo mi przykro z powodu Twoich dolegliwości, jednak jeśli zakłądasz temat, to staraj się go śledzić i odpowiadać na pytania. Jak można Ci pomóc, jak nic więcej tu nie piszesz. Promyk zadała ci pytania i co? bez odpowiedzi. Ja też mam podobne dolegliwości i chciałabym się z tobą podzielić informacjami, ale musisz współpracować. Napisz od czego się zaczęło, czy masz troszke swędzenia, czy te dolegliwości są ciągle jedankowego natężenia czy zdarza się że są lżejsze albo praktycznie są dobre dni? to bardzo ważne. Napisz też czy ten neurolog nie zalecił ci żadnych ćwiczeń czy leków? Czekam z niecierpliwością

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2009