vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

asieczka1988

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: To nie vv tylko przewlekła grzybica! #1805
    asieczka1988
    Participant

    Hej, gdzie we Wrocławiu moge wykonac testy ktore wyklucza mi grzybice? i czym ja leczyc? paraprotex plus fluconazol minus cukry? od 3 tyg biore ami oraz gabe, dzisaj bol powrocil i juz sama nie wiem czy to nie jest grzybica… bo na maszynie MORA czyli biorezansie wyszla mi CANDIDA , srednio w to wierzylam ale po tym co tu przecyztalam zaczynam zmieniac zdanie i w pon umawiam sie na terapie… dr Leonowicz zeszta powiedzial mi ze kobiety ktoe choruja na vv powinny ograniczyc cukry, dziwne ? przypadek? nie sadze.. skoro 60% kobiet ma podloze grzybicze to czemu nie kaza nam robic dokladnych badan nim stwierza vv?

    w odpowiedzi na: Hej dziewczyny :( #2761
    asieczka1988
    Participant

    3 tygodnie minely… bylo zdecydowanie lepiej a dzisaj znowu potworony bol wrocil ;( biore amitryptyline od 3tyg masc robiona recznie z gaba, i juz po tygodbiu czulam sie o wiele lepiej pozniej bol wracal ale w mniejszym stopniu a ostatni tydzien byl idealny, zero bolu, zdecydowalam sie z patnerem na stpsunek bylo ok dopiero po ktoryms razie w ciagu 3 dni, powrocil bol ;( myslalam ze juz bedzie lepiej… a tu jednak ;( jak mialam te silne bole to palilam duzo zioła , pomagalo, otepialo i szlam spac a teraz juz nie pomaga ani marichuana ani przeciwbolowe ani lignocaina. robilam tez nasiadowke z rumianku i nic! zauawyzlam tez ze boli mnie przy oddawaniu moczu. mam w domu tamtum rosa moze powinnam tego uzyc? co uzywacie na bol?

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015