vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

basia12

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4556
  basia12
  Participant

  Jeszcze jedno. Do mojego poprzedniego postu. Po leczeniu przez Pana ginekologa dużymi dawkami antybiotyku i globulkami gynalgin mam st czystości pochwy 0/IV . Przed leczeniem miałam II. Czy może ktoś zna sposób na skolonizowanie pochwy dobroczynnymi bakteriami . Próbowałam uzipelnić probiotykiem lacibios femina, provag. Nic z tego. Otrzymałam globulki gynoflor- niestety przeczulica pochwy , pojawia się ból na poziomie 10. Nie wiem już co robić. Proszę może wiecie kto w Polsce jest godny polecenia ( myślę o lekarzu ginekologu) bo nawet nie jestem zdiagnozowana. Pozdrawiam Basia.

  basia12
  Participant

  Do Lila . Ja też szukam lekarza z Bialegostoku , który zajmuje się leczeniem neuralgii nerwu sromowego. Odezwij sié o mnie proszę .

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4542
  basia12
  Participant

  Hej. Choruję od 3 miesięcy. Wyraźnie moje objawy pojawily się po globulkach Gynalgin. Pomimo odstawienia leku już 3 miesiiāce cierpię na chyba vulvodynię. Neurolog leczy mnie Effectinem 150 mg i Pregabalinā 150mg dzień i 150 mg noc. Przynosi to ulgę jednak ostatnio pojawil się nowy niepokojācy objaw. Nadwrażliwość . Nie mogę używać żadnych preparatów dopochwowych plus każdy dotyk w okolicach pochwy powoduje ból na poziomie 10. Badanie ginekologiczne jest niemożliwe z powodu bólu. Co robić? . Jestem już wyczerpana. Powinnam wykonać usg pochwy z powodu wcześniejszego krwawienia. Pomóżcie. Doradźcie. Jak pozbyć się tej nadwrażliwości. To jest nie do wiary. Zwykły dotyk boli mnie wręcz druzgoci przez co najmniej 2 Doby na poziomie 10. Nie funkcjonuję.

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015