vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

jo1984

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Moje życie to koszmar… #2436
    jo1984
    Participant

    Byłam wczoraj u lekarza, pani dr wiele słyszała o vv, zbadała mnie pobrała posiewy. Ona podejrzewa vv bo pochwa jak stwierdziła jest „bardzo ładna”, żadnego zaczerwienienia, opuchnięcia czy upławów.

    Ból jest usytuowany po obu stronach cewki moczowej,punktowo, na samym wejściu. Tam gdzie takie falbanki i wypustki.

    Czekam na wyniki posiewów.

    Co do urologii to zapisze się do lekarza na dalszą diagnostykę.

    Co do dolegliwości cewkowych, to ja już wiem jak je określić, nie boli mnie pęcherz a jedynie cewka, piecze, mrowi, często odczuwam skurcze cewki. cały czas czuję parcie na mocz i niepokój, rozdrażnienie. siusianie nie jest przyjemne. To mam gdzieś od 6 lat z przerwami, a ostatnio niemal ciągle (2-3 miesiące)

    Lekarka podejrzewa przewlekłe zapalenie cewki moczowej.

    Ja jednak udam się jeszcze do urologa, co mi robił urografie- wydaje się być porządnym lekarzem :)

    Mam zrobić jeszcze posiew moczu (który to juz raz…?)

    Pani dr twierdzi, że ta cewka i ból wejścia do pochwy to odrębny problem u mnie. Mam też jelito drażliwe (stwierdzone 7 lat temu) więc wszystko układa się w pewną całość.

    Cała jestem jakaś nadwrażliwa :/ szwagierka połozna mówiła też coś o pęcherzu nadreaktywnym?? nie wiem co to?

    Dziękuję za pomoc, co ja bym bez Was zrobiła :*

    w odpowiedzi na: Moje życie to koszmar… #2433
    jo1984
    Participant

    Dziękuje za pomoc, jesteście kochane :)

    Dziś idę do gina, aby zrobił mi wymaz w kierunku chlamydii, ureaplasmy i posiew ogólny. Co do zapalenia pęcherza (śródmiaższowego) to jakie badanie go wykryje? Miałam urografię tylko i posiewy moczu przy stanach zapalnych- zawsze jałowe.

    Urografia ok.

    Gdyby to były grzyby czy bakterie to pewnie macmiror, gynalgin, betadine dały by sobie rade z tym. Brałam tez masę antybiotyków, furagin i cipronex który pomagał na chwilę, a ostatnio jak poszłam na urografie do szpitala, to dawali mi cipronex dożylnie. Na 3 dzień pobytu (poszłam tam bez dolegliwości tylko na badanie) zaczęła mnie totalnie piec cewka moczowa i miałam częstomocz oraz skurcze cewki i mrowienie, jak powiedziałm lekarzowi, to powiedział że sobie ubzdurałam, że przy tym leku to powinnam wyzdrowieć a nie zachorować. Dlatego upatruje jeszcze powód w bakteriach atypowych. Albo vv….

    Zauważyłam też, że po preparatach typu lactovaginal mnie swędzi i piecze.

    A najgorsze bóle zaczęły się jak dostałam macmiror500, na to zaczerwienienie i opuchnięcie. Po macmirorze zaczął się mój koszmar :(

    I jeszcze jedno pytanie, czy śródmiąższowe zapalenie pęcherza daje objaw bólu przedsionka pochwy?

    Biorę się za to dziewczyny, bo się czuję jak kaleka :/

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #1387
    jo1984
    Participant

    Witam serdecznie :)

    Nie mam diagnozy od lekarza, ale podejrzewam u siebie to paskudztwo..

    Przede mną badania i wizyta.

    Pozdrawiam, trzymajcie się jakoś…

Przeglądasz 3 wpisy - 1 do 3 (z 3 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015