vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

kicia

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #1342

  kicia
  Participant

  Cześć,

  jestem Kicia- nowa na Forum.

  Od operacji usunięcia macicy przez pochwę ( pół roku temu) czułam najpierw nieokreslone dolegliwości pęcherza, bóle i parcie na mocz, potem, z biegiem czasu, doszły bóle w okolicy cewki moczowej, szczególnie po stosunku, nawet bardzo delikatnym. Bóle sa potworne, palące, piekące, dźgające… Podstawowe badania w normie, oprócz obnizonej pojemnosci pęcherza.

  W wywiadzie: nawracające przez lata zakażenia grzybicze pochwy… Co ciekawe, od operacji nie było rzutu upławów. Moze grzybica przeszła juz w formę utajoną?

  Będę dalej się badać, oczywiście na własną rękę…

  w odpowiedzi na: To nie vv tylko przewlekła grzybica! #1776

  kicia
  Participant

  Witajcie Babeczki!

  Od paru miesięcy szukam różnych stron na temat przewlekłego bólu cewki?, krocza?, pochwy?, pęcherza? (bóle wędrujące), koncentrując się raczej na informacjach o śródmiąższowym zapaleniu pęcherza (objawy b. pasujące do moich dolegliwości). Tym razem jednak, po dokładnym wczytaniu się w Waszą wymianę zdań, doszlam do wniosku, że muszę przebadać się w Krakowie! Otóż ja też mogę “pochwalić” się pokażną historią nawracających przez lata kandydoz pochwy. Pół roku temu miałam przez pochwę usuwaną macicę- operacja trwała 4 godziny, gdyż macica była zrośnięta z pęcherzem. Od czasu operacji jest juz tylko coraz gorzej. Nie rozumiałam, co się stało, skąd ten ból. A może ten ” krakowski” trop powiedzie mnie w odpowiednią stronę? Poczytam jeszcze dokładnie forum, gdzieś jest chyba telefon do Laboratorium, a może na tym wątku podacie mi namiary na Panią Docent?

  Oj, będzie to wyprawa z drugiego krańca Polski…

  Pozdrawiam i dziękuję

Przeglądasz 2 wpisy - 1 do 2 (z 2 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: