vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

paula0502

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 12 wpisów - 1 do 12 (z 12 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • paula0502
    Participant

    Spróbuję w takim razie.

    w odpowiedzi na: Kraków, lekarze #5046
    paula0502
    Participant

    @oolga
    Kinga Religa-Popiołek, przyjmuje na Nałkowskiego. Ma długie terminy ale bardzo dobry fizjoterapeuta.

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5040
    paula0502
    Participant

    @roksa19 ja już nie wiem gdzie chodzić I co robić, u ginekologa jestem raz w tygodniu, dramat. Urolog to samo. Nie robiłam cystoskopii bo urolog odradził. Pregabalina nie pomaga, fizjoterapoa też słabo.

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5009
    paula0502
    Participant

    @mar1992 też tak mam. Napisz do mnie to pogadamy

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5007
    paula0502
    Participant

    @mar1992
    Tak, ja się zawsze od dziecka stresowałam wszystkim, jak mam nerwy to mi się ręce trzesa itd. Teraz od pół roku żyje w ciągłym stresie bo to się nie chce wyleczyć. Jeżeli któraś by chciała popisać to podaje maila a później się spiszemy na telefon. [email protected]

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #5005
    paula0502
    Participant

    @liliabu
    Hej, ja też nie mam żadnego ginekologa do polecenia
    Dramat z nimi a chodzę bardzo często żeby sprawdzać czy nie ma infekcji. Ja robiłam pakiet w cbm na slawkowskiej na grzyby bakterie chlamydie itd. Teraz byłam w Terpie to robiła wulwoskopie więc sprzedała pod kątem HCV bo tego nie miałam robionego
    Przepisała pregabaline. Ogólnie teraz co chwilę sikam I czuje po oddaniu moczu od razu że zaraz będę musiala iść no do tego ból cewki chyba chyba że mam napełniony pęcherz to tego nie czuję ale co chwilę te objawy się zmieniają, fizjo już nie czuje dużego napięcia. Masakra

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4982
    paula0502
    Participant

    Hmm nie wiem, jak się zgadamy. Może podam Ci numer tel. 604 764 738.

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4979
    paula0502
    Participant

    Dam znać jak wizyta przebiegła. Ja chodzę już do fizjoterapeuty i wiem że jest napięcie, ale czy ogolnie to wszystko to to schorzenie to nie wiem. Mam problem z pęcherzem i infekcjami ginekologicznymi (które trwają koło 9 lat) a od 5 miesięcy mam różne podobne objawy i chciałabym żeby wkoncu coś poszło do przodu. Może pogadamy na priv.

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4977
    paula0502
    Participant

    @Wewe
    Hej, wizytę mam w ten piątek. Cykam się jak to wszystko pójdzie. Czy byłaś może już tam?

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4975
    paula0502
    Participant

    Hej, jadę w piątek do terpy do Lublina czy któraś może mi powiedzieć jak przebiega wizyta czy ona na tej jednej wizycie robi te badania które są na stronie i kiedy jest w stanie stwierdzić czy to to schorzenie?

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4969
    paula0502
    Participant

    @Danuta a tego paciorkowca z jakiego można badania wykryć? Zwykły posiew na grzyby i bakterie?

    w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4967
    paula0502
    Participant

    @liliabu Hej, ja również jestem z Krakowa i szukam jakiegoś ginekologa który się tym zajmuje, możecie kogoś polecieć? Może pogadamy priv jakoś?

Przeglądasz 12 wpisów - 1 do 12 (z 12 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015