vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

andrzej123

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - 1 do 10 (z 10 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3324
    andrzej123
    Participant

    DROGIE PANIE MOGĘ W KOŃCU KOGOŚ POLECIĆ KTO WYLECZYL JUZ JEDNA PANIĄ – PRŻY OPERACJI ONKOLOGICZNEJ MIAŁA USZKODZONY NERW SROMOWY .PO PÓŁ ROKU JEST WYLECZONA TZN OBJAWY OPANOWANE W 80% CO JEST NIEZWYKŁYM OSIĄGNIĘCIEM. MOJA SPRAWA WYGLĄDA TAK ZE LEKII NEUROPOWE TYPU AMIZEPIN ,TRAMAL ITD WYRZUCIŁEM DO KOSZA A PAN IREK SWOIMI METODAMI PRZYWRÓCIŁ MNIE DO ŻYCIA. JAK WSPOMNĘ W JAKIM BYŁEM HORRORZE NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ŻE MOGĘ ŻYĆ NRMALNIE.MÓJ TEL 602 108 621 PRZEKAŻĘ SZCZEGÓŁY. POZDRAWIAM ANDRZEJ LODZ

    w odpowiedzi na: Mężczyzna – neuralgia nerwu sromowego #3323
    andrzej123
    Participant

    NIE RELACJA A OCZYWIŚCIE REWELACJA POZDRAWIAM

    w odpowiedzi na: Mężczyzna – neuralgia nerwu sromowego #3322
    andrzej123
    Participant

    Część tu andrzej z łodzi 4 MIESIĄCE WALCZYŁEM Z TA CHOROBA W KOŃCU MAM GOŚCIA RELACJA ZADZWOŃ DO MNIE TO WSZYSTKO OMÓWIMY TEL 602 108 621.

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3316
    andrzej123
    Participant

    PROSZĘ NAJPIERW TEL DO MNIE USTALIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE 602 108 621 POZDRAWIAM ANDRZEJ

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3313
    andrzej123
    Participant

    DROGIE PANIE,W MOIM PRZYPADKU JEST JESZCZE DOŚĆ WCZEŚNIE ŻEBY ODTRĄBIĆ SUKCES I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REKOMENDOWAĆ LEKARZA.NIEMNIEJ JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ BYŁ ON POLECONY PRZEZ INNYCH LEKARZY I TO LICZĄCYCH SIĘ W LODZI.PONADTO JAK WIDZĘ PODCHODZI DO MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO ZATEM MAM SPORE NADZIEJE.NIE MAM DO PAN ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ NIEMNIEJ CZUJE SIĘ JAKOS ZWIĄZANY WSPÓLNOTĄ PODOBNEGO PROBLEMU SPRÓBUJĘ WIEC POMOC.WIADOMO ZE INACZEJ LEKARZ POTRAKTUJE OSOBY POLECONE PRZEZE MNIE DLATEGO MÓJ NR TEL 602 108 621.PROSZĘ ZADZWONIĆ WTEDY WSPÓLNIE USTALIMY PLAN DZIAŁAŃ. JEDNA WYDAJE MI SIĘ CIEKAWA SPRAWA .ZUPEŁNIE DZISIAJ ZMIENIŁEM PODEJŚCIE DO CHOROBY ZRESZTĄ W UZGODNIENIU Z LEKARZEM.MAKSYMA MÓWI – JAK NIE MOŻNA CZEGOŚ ZMIENIĆ TO ZMIEŃ SWÓJ STOSUNEK DO TEGO.OTÓŻ ZAMIAST LEZEC W ŁÓŻKU I BIADOLIC CO ROBIŁEM PRZEZ OSTATNIE 10 DNI POJECHAŁEM NA FITNESS I BYŁO 30 MINUT CHÓD (JEDNAK BIEGAĆ JESZCZE NIE MOGE) ,30 MINUT ORBITREK , NASTĘPNIE 1 H BASEN WRESZCIE SAUNA.O DZIWO POWYZSZE JAK I TZW WKURWIENIE NA BÓL DAŁY ZE NOGA I KROCZE NADAL BOLĄ ALE NP PO KRÓTKIM WYPOCZYNKU W TYM LAMPA TDP (WYNALAZEK CHIŃSKI POCZYTAJCIE W INTERNECIE ) JEST CAŁKIEM NIEŹLE. DODAM JEDNAK ZE BIORĘ PRZECIWBÓLOWE MOŻE ZATEM OBRAZ JEST ZNIEKSZTAŁCONY.TO CHYBA TYLE O TYCH CHOROBACH MOŻNA BY PISAĆ GODZINAMI.WOGÓLE TO GDYBY NIE PRZYPADEK DREWNIAKA OPISANY WYZEJ NAJCHĘTNIEJ SCHLODILBYM SIĘ W WODZIE LUB NA MROZIE BO TAK MI PODPOWIADA MÓJ ORGANIZM TYLKO Z DRUGIEJ STRONY CZUJE ZE JESTEM OMYLNY I ŚMIERTELNY. POZA TYM TAKA CHOROBA TO NAPRAWDĘ PRZYKRA RZECZ NP DROBNE ALE UROCZE PRZYJEMNOSCI JAK SMAK PIWA NIE WCHODZĄ W GRĘ. CO GORSZA WYCZYTAŁEM ZE UBOCZNYM SKUTKIEM JEDNEGO Z MOICH LEKARSTW JEST IMPOTENCJA! CO TU ROBIĆ? POZDR.ANDRZEJ

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3305
    andrzej123
    Participant

    NO WIEC PO 5 DNIACH U MNIE TAKA SYTUACJA ZE BÓL MINĄŁ ALE OCZYWIŚCIE NOGA PAMIĘTA JESZCZE 3- MIESIĘCZNE CIERPIENIE I CZUJE ZE MUSZE JESZCZE JA OSZCZĘDZAĆ. WYGLĄDA NA TO ZE LEKARZ ZNAKOMICIE TRAFIŁ Z MEDYKAMENTEM.ODNOŚNIE WIZYTY TO BĘDZIE KONIECZNY PRZYJAZD DO ŁODZI A WTEDY 2 MOŻLIWOŚCI WIZYTA W SZPITALU ZE SKIEROWANIEM DO NEUROLOGA ALBO WIZYTA PRYWATNA WE WTORKI.pozdrawiam andrzej

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3302
    andrzej123
    Participant

    Jest strzał w 10.chyba jestem uratowany.kilku moich kolegów lekarzy wytypowało jednego neurologa byłem i to chyba jest jakiś cudo twórca. Niestety rezonans nie wystarcza w czwartek dodatkowo zrobi mi tomografia bo jak się okazuje tylko tomografia może dokładniej przedstawić stan kości w środku – zatem chodzi o wyeliminowaniepewnych zmian kostnych które uwaga! Mogą dawać podobne objawy co uszkodzony nerw.niezależnie od wyniku tomografiu juz testujemy pewne lekarstwo i uwaga! Pierwsza dawka co wydaje się niemożliwe działa .o co tu chodzi? Ale to dopiero początek. Niech pani sobie wyobrazi następny krok to będą uwaga pijawki które nie wiadomo dlaczego dają niesamowity efekt na poprawę nerwu dopiero gdyby działania powyższe nie poskutkowały przejdę do akupunktury która w moim przypadku tez może być pomocna ale znacznie bardziej długotrwała nawet do ponad roku ( cykle po 10 z przerwami ).samo lekarstwo być może będę musiał brać nawet do 3 miesięcy dla pewności ze neuralgia jest opanowana.a wogóle co to za przypadek neurolog jest kolega mogę śmiało powiedzieć nr 1 laryngologa w lodzi razem leczą w tym samym szpitalu a moja przygoda z laryngologa tez była nietypowa.jak wiadomo sam dla siebie jestem największym szkodnikiem a moja głupota w tematach związanych z zimnem typowa.zatem tak długo polewałem kiedyś glowe lodowatą głębinową woda na dzialce aż z ciężkim zapaleniem zatok wylądowałem w szpitalu oczywiście u znajomych lekarzy.niestety nawet oni poddali się po tygodniu farmakologii i orzekli konieczność operacji.wcześniej jednak kazali skontaktować się właśnie z tym ordynatorem laryngologem kolega mojego obecnego neurologa.i tak historia zatoczyla kolo a jeszcze dodam chyba nikt nie uwierzy neurolog przyjął mnie dzisiaj w tym samym pokoju gdzie przyjmuje fenomenalny profesor kardiolog opiekujący się moimi rodzicami i znajomymi.a wogóle klasa to znaczy klasa lekarze z poznania i okolic zalecili ciężką operacje serca mojemu byłemu wspólników a pan profesor w 3 tygodnie wyleczyl Tomka!
    Aha kobitki nie zapomniałem o was – poruszyłem z neurologiem temat vulvodyni ,jak bardzo niektóre z was cierpią,co wy tu wypisujecie itd.otóż pan doktor prowadzi takie sprawy ! Nic więcej nie dodam
    Odnośnie tego cudotworstwa to oczywiście nie jest tak ze pan doktor wszystko i wszystkich wyleczyl – korzystając z tego ze bylem u niego na trochę specjalnych warunkach trochę mi opowiedzial o nietypowych neuralgiach np ma faceta z neuralgia jakiegoś nerwu trójdzielnego (twarz) leczy go już 11 lat i niestety nerw nie puszcza.może chciał mnie trochę przestraszyc żebym nie podchodził zbyt entuzjastycznie do ew poprawy bo spytałem kiedy będę mógł popływać w Bałtyku jak ból minie.i tu na koniec generalna uwaga bo jestem troche filozofem -otóż w przyrodzie nie wygrywa najsilniejszy tylko ten kto umie się dostosować. Dostosować jest szeroko rozumiane.np w przypadku zdrowia zawsze wracam do np mojego znajomego św pamięci Józefa warchola z Koszalina mistrza swiata w kickboxingu który niedawno odszedł i to trochę na własne życzenie (mimo 50tki intensywne treningi walki z młodszymi o 20 lat ,wspomagacze itp).albo karateka Leszek drewniak 5 dań , współtwórca gromu, piękny życiorys i osiagniecia – po operacji żylaków zamiast odczekać 2 tygodnie z bandazami na nogach poszedł trzeciego dnia na trening.skrzep się oderwał i Leszka nie ma.a był to facet który np 6-7 pruszkowskich potrafił opanować samemu.ale co ja się mądrze – ile razy brawura zastepowala mądrość u mnie ?gdzie zatem jest granica między szaleństwem a tym dostosowaniem?z drugiej strony dzięki szalencom jest tyle niesamowitych wrażeń – mógłbym tu godzinami opowiadać o wyczynach moich znakomitych kolegów np rafal Ziobro ciesnine magellana 7 km pokonał zimą w 1 godz 17 minut albo Bogus ogrodnik z synem (kanał la Manche ,ciesnina gibraltar, wyspa alcatraz ) itd
    Na koniec jak powiedziała amerykanka Diana nyad pierwsza kobieta która przeplynela z Kuby na Floryde 177 km bez klatki w 49 godzin mając 64 lata – nigdy ,nigdy , nigdy nie poddawaj się. Szkoda ze musiałem wycofać swoje zaproszenie na przyjazd dla niej na zawody w Gdyni jako gościa honorowego bo ten cholerny nerw sromowy.nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie?pozdrawiam andrzej

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3301
    andrzej123
    Participant

    Nadzerki to sprawa ginekologiczna tu akurat mam świetne kontakty w lodzi chociażby szef matki polki mój przyjaciel profesor k.szyllo i inni.ze mną to wogóle tak jest ze w sprawach medycznych jestem wielkim autorytetem bo znam wielu lekarzy i wszystkim pomagam tylko sobie nie mogę pomoc gdy trzeba.zatem jeżeli chodzi o lodz proszę bardzo znam najlepszych lekarzy właściwie w każdej dziedzinie ( a może właśnie los jakoś mi się rewanżuje dobrocią bo kiedyś sponsorowalem niektóre szpitale ) tylko co z tego kiedy teraz bol mnie przepraszam tak napierdala ze straciłem apetyt na życie a przecież jestem podobno takim sybarytą.najgorsze jest to ze pasja mojego życia tj zimno właśnie się rozkręca mróz jak trzeba a ja zamiast biegać w majteczkach plus czapka tylko ew wchodzić do wody w Juracie lub Sopocie leżę w ciepłe ku jak dupa w łóżku. A wogóle te różne forum internetowe to fajna sprawa raczej się z nich zawsze śmiałem ale teraz przynajmniej mogę się komuś pożalic. Odnośnie neurologów szykuje jeszcze jedną niespodzianke jutro wieczorem dokładniej – w każdym razie niedługo w tej branży będę doradzał odnośnie referencji.andrzej

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3298
    andrzej123
    Participant

    Jeszcze uwagi do pani Ewa5 . Potwierdzam korzystne działanie ciepłego (ale nie zagoracego termofora ) oraz ciepłych nasiadowek (sól bochenska dobra także przy rwie ).biofeedback – co to jest?na ten moment cała moja nadzieja w neurologu który był rewelacyjnie skuteczny np dla mojego wspólnika ( błyskawicznie wyleczyl z rwy kulszowej akupunkturą) oraz żony ( 9 zabiegów akupunktury wystarczyło by opanować tzw zespół niespokojnych nóg trapiący małżonkę od ponad 10 lat ).jeżeli i mnie wyleczy to zdecydowanie przekażę kontakt.andrzej

    w odpowiedzi na: Neuropatia sromowa #3297
    andrzej123
    Participant

    Drogie panie będę chyba jedynym męskim uczestnikiem forum ale neurolog zdiagnozowal u mnie nerw sromowy.wcześniej leczyl mnie urolog na prostatę ale gdy wyniki usg okazały się dobre sprawę przejęli ortopeda i fizjoterapeuta .były pole magnetyczne , laser I masaże a w międzyczasie rezonans magnetyczny kręgosłupa i miednicy.ku zaskoczeniu wyniki znów były dobre stąd wejście w akcje neurologa.objawy to promieniujacy ból od krocza do lewego jądra a takze wzdłuż lewej nogi oraz uaktywniony ból zerwanego wcześniej mięśnia czworoglowego lewej nogi.pojawiają się one kilka minut po przyjęciu pozycji siedzącej na krześle lub w samochodzie.bolesne jest ponadto stanięcie na lewej nodze i co za tym idzie chodzenie.nie musze nadmieniać jak fatalna jest to sytuacja szczególnie dla osoby tak wysportowanej jak ja.co do przyczyn to najprawdopodobniej plywanie ekstremalne w zimnych wodach np zimą w Bałtyku lub górskich rzekach ,generalnie eksperymenty z zimnem (np spanie cały rok na zewnątrz budynku ) a także tysiące kilometrów w samochodzie w pozycji siedzącej ( od maja 2015 do grudnia ok 60 tys km ) taki niestety business .wyczytałem opinie ze neuralgia nerwu sromowego to często choroba rowerzystów. Konkretnie to przygotowywałem się do dużych zawodów i trudnej konkurenji w Sopocie w
    Pazdzierniku i połączyłem plywanie nipotrzebnie z zimnymi prysznicami co było jednak przegieciem .krótko po tak dużym schlodzeniu sie wystąpiły objawy jw. Wracając do neurologa to lekarz ten łączy zachodnią medycyne z chińska i jak na razie stosowana jest akupunktura , lampy TDP i termofor plus kąpiele w soli bocheńskiej.jest to w sumie dopiero początek leczenia przez tego lekarza i chyba jeszcze za wcześnie na oceny. Sama akupunktura działa b.dobrze tzn objawy ustępują na ok 24 h potem jednak wracają. Pojawia się jednak kolejny problem zresztą typowy dla mnie tzn skoro lekarz zalecił ciepło to przeginam w druga stronę i zaczynam obserwować objawy jakby przegrzania organizmu.stosuje oczywiście lampy i termofor zgodnie z wytycznymi ale tego ciepła jest dla mnie za dużo i jestem jakiś osłabiony. Ciekawym zjawiskiem jest odczuwany przeze mnie intensywny wpływ akupunktury i lampy na tzw meridiany ,ostatnio nawet lampa powoduje nie tylko dyskomfort ale wręcz bolesne promieniowanie na krocze i nogę – w końcu nie wiem czy to dobrze to leczy i tak ma być czy źle. Gdy np prąd podłączony do igły jest za duży to lekarz redukuje go.co do lekarstw to były nawet antybiotyki od urologa ,diclac od ortopedy w sumie bez rezultatow co jednak jest zrozumiałe bo przyczyny były inne.obecnie bez farmakologii.napisałem bo zaczynam pękać psychicznie ,nie akceptuje tak pogorszonej jakości życia,ciągły bol itd.Nadmienię na koniec ze otaczam się dobrymi specjalistami gdyż mam przyjazne relacje w tej branży i stać mnie na najlepszego specjalistę. Dlaczego zatem mecze się od 3 miesięcy? Za co ta kara?będę zobowiązany za uwagi gdzieś jakas pani napisała ze nabyła podobne dolegliwości po krioterapi mamy zatem trochę podobny przypadek.andrzej

Przeglądasz 10 wpisów - 1 do 10 (z 10 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015