vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

koki

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 6 wpisów - 1 do 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Czy ciąża to dobre rozwiązanie ? #2174
  koki
  Participant

  Tak dziewczyny, ciąża w moim przypadku okazała się dobrym rozwiązaniem. Dolegliwości minęły – jestem w trzecim miesiącu ciązy. Polecam. Nie każdy organizm reaguje tak samo ale trzymam kciuki. A cha … i dużo dużo relaxu.

  w odpowiedzi na: Czy ktoś się wyleczył? #1738
  koki
  Participant

  Dziewczyny, dosyć dawno opisywałam tu swój przebieg choroby – polecam. Postanowiłam tu wejść i wypowiedzieć się, gdyż ta informacja może być przydatna. Wszyscy lekarze mówili mi, że jedynym jeszcze sposobem na wyleczenie volvodyni wraz z chorobą fox-froydace’a jest ciąża. Było ciężko ale zaszłam w ciąże – dolegliwości minęły właściwie prawie całkowicie (jestem w trzecim mieiącu). Teraz już wiem, że za duzo leków, globulek i innych zabiegów typu naświtlanie lampą fotodynamiczną to tylko było napełnianie innym kieszeni. Jak dałam odsapnąć organizmowi, wyjechałam na wczasy, często wypiłąm kieliszek krupniczka to jakoś dolegliwości się zmniejszyły i mogłam rozpocząć starania o dziecko. Wiadomo, że nie każdy organizm jest taki sam i czy rezultat będzie podobny czy inny. Chciałam wam jednak pokazać, że to też może być szansa na wyzdrowienie i szczęście posiadania dziecka. Życzę zdrowia. Trzymam kciuki.

  w odpowiedzi na: Nie wiem czy to vulvodynia… #2146
  koki
  Participant

  Współczuje Tobie, sobie i innym :-( Mam identyczne objawy i ten sam okres choroby tj. 3 lata. Dodatkowo czuję jakby pieczenie. Sama nie wiem co o tym myśleć bo leczyłam się już wszystkim. Gdybyś chciała pogadać to podaję maila ania294@gazeta.pl

  w odpowiedzi na: Choroba Foxa Fordyce'a może zostać pomylona z Volvodynia ? #2143
  koki
  Participant

  Mika,

  przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio wiele spraw miałam na głowie i jakoś nie dałam rady. Co do choroby Foxa-Fordyce’a to nie wiem czy aby na pewno jest to wiarygodna diagnoza w moim przypadku, ale może i tak skoro leki typu amitryptylina i Tegretol nie działają.

  Mój mail: ania294@gazeta.pl

  w odpowiedzi na: Choroba Foxa Fordyce'a może zostać pomylona z Volvodynia ? #2141
  koki
  Participant

  lekarz dermatolog to dr Grażyna Kamińska – Winciorek. Anisiek zaraz napisze Ci maila. Pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Diagnoza: Volvodynia? #2072
  koki
  Participant

  Ewa, bardzo Ci dziękuję. Stosuję lactovaginal, zamierzam również zastosować VitagynC – mam nadzieję, że to w końcu coś zadziała. Od roku czasu ciągle stosuje coś ochronnego i nadal bez poprawy – może to prez nieustanne leczenie. Szczerze to mam dość gdyż zegar biologiczny już dosyć tyka a ja przy tych dolegliwościach mogę tylko marzyć o dziecku :-( Życzę Tobie, Wam, sobie by wreszcie poczuć się kobietą!

Przeglądasz 6 wpisów - 1 do 6 (z 6 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015