vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

Marti

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4137
  Marti
  Participant

  Mi chyba nic nie pomaga. Czasami pomaga nasiadówka z kory dęby i ciepły prysznic. Nie jestem. Jadę do Lublina we wtorek. Trwa u mnie od maja. Wszystkie posiewy ujemne – moczu i pochwy. Badania na wszystkie choroby weneryczne zrobione. Żadnych objawów infekcji nie ma. Ciągłe wiercenia w cewce i pieczenie pochwy, czasami nawet mam wrażenie, że pieką mnie pośladki! I generalnie jest tak, że przeważnie ból skupia się na cewce. I to jest inny ból niż przy zapaleniu pęcherza. Raczej nie mam parcia na mocz. Po prostu nieustanne wiercenie i czasami szczypanie w trakcie oddawania moczu. Tez przesypiam całe noce. Co do zasady rano nigdy mnie nie boli. Zaczyna się w południe i jest kontynuowane do wieczora. Dlatego uważam, że to musi być to! Już nie będę wydawać na ginekologów i urologów, którzy przepisują jakieś globulki i leki przeciwzapalne, po prostu jadę do Terpy!

  Dziwne jest to też, że ostatnio miałam okres. I całe 5 dni mnie nie bolało. I nagle skończył się okres i wróciło.

  Jak chcesz możemy wymienić się fb, czy mailem i mogę Ci zrelacjonować całą wizytę w Terpię, albo nawet nr telefonu :) Poradzimy sobie! (teraz chyba mam jakiś przypływ pozytywnej energii, ale generalnie to codziennie rycze :D)

  w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4134
  Marti
  Participant

  Jak opisujesz swoje objawy – mam dokładnie, ale dokładnie tak samo!!!!!!!!!!!!!

  w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4133
  Marti
  Participant

  a byłaś w Terpie?

  w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4127
  Marti
  Participant

  jedz do Terpy kochana!!

  w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4123
  Marti
  Participant

  Właśnie doczytałam na poprzedniej stronie, że ćwiczyłyście intensywnie. Dziewczyny narazie się nie poddawajcie! Może potrzeba więcej czasu? Ja jadę do Terpy na pierwsza wizytę we wtorek i mam nadzieję, że się uda.

  w odpowiedzi na: Neuralgia sromowa #4122
  Marti
  Participant

  Piszecie, że terpa pogorszyła sprawę? Ale faktycznie byłyście na tej terapii tygodniowej i później ćwiczyłyście długo i intensywnie w domu?

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4073
  Marti
  Participant

  Ja jadę ta we wtorek i jeżeli zaproponują mi terapie, mam zamiar jak najszybciej się na nią udać i wszystko dokładnie tu opiszę :) Ale jak ktoś już był, niech opowie!

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #4069
  Marti
  Participant

  Nairel, ja mam również do Ciebie pytanie. Mam wizytę w Lublinie we wtorek i jakoś jestem cała zestresowana. Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Ja czytałam na forum, że ta terapia bardzo bardzo pomaga, więc pewnie warto :)

Przeglądasz 8 wpisów - 1 do 8 (z 8 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015