vulvodynia.pl
strona główna / zaloguj się lub zarejestruj

s

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 7 wpisów - 1 do 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: ja i vulvodynia… #2398
  s
  Participant

  Agato napisz czy pomogło Ci ostrzykiwanie???

  w odpowiedzi na: EEG #2411
  s
  Participant

  No właśnie nie uzasadnił a ja zapomniałam się spytać. Byłam podekscytowana, że dostałam nowy lek (Gapapentin) bo Amitryptylina po pół roku przestała działać:/

  w odpowiedzi na: EEG #2409
  s
  Participant

  Droga Ewo dokładnie chodziło mi o badanie eeg (Elektroencefalografia (EEG) − nieinwazyjna metoda diagnostyczna służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu za pomocą elektroencefalografu).

  Badanie zlecił mi neurolog jako dodatkowe a badanie przewodnictwa nerwowego już miałam. Zrobił mi je dr Świątkiewicz w Gdańsku.

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #1370
  s
  Participant

  mi lekarz kazał zacząć od dawki 25mg i zwiększać co parę dni aż do 50mg ale jeśli przy zwiększaniu dawki będziesz odczuwać sile skutki uboczne to należy wrócić do poprzedniej dawki i znowu spróbować po kilku dniach ale jeśli jesteś w stanie zostać przy mniejszych dawkach to nic nie szkodzi możesz nawet brać 25mg przez cały czas. ja np biorę 35 bo mam wrażenie, że taka dawka najlepiej na mnie działa.

  pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Przywitaj się!!:) #1367
  s
  Participant

  Witaj Kasiu ja cierpię tylko na vulvodynię i też leczę się amitryptyliną od 1,5 miesiąca, na początku była poprawa a nawet brak bólu, ale od 2 tygodni ból znowu wrócił…Ja leczę się u dr Świątkiewicza zaczełam od 10mg doszłam do 50mg ale zmniejszyłam dawkę do 35mg bo wg mnie najlepiej na mnie działa. Czy mogłabyś podać jakie dawkowanie zalecił ci twój lekarz??

  w odpowiedzi na: Badanie przewodnictwa nerwowego #2128
  s
  Participant

  pod koniec sierpnia będę miała badanie, czy ktoś może wie czy trzeba się jakoś specjalnie do tego przygotować??

  w odpowiedzi na: Amitryptylina #1108
  s
  Participant

  witam, ja biorę amitryptylinę od tygodnia ale jeszcze nie odczuwam poprawy narazie jestem na etapie 35mg ale nie długo przejdę na 50mg TRZYMAJCIE KCIUKI

Przeglądasz 7 wpisów - 1 do 7 (z 7 w sumie)

Ostatnia modyfikacja: 9 lutego 2015